background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Szkolenie online: Automatyzacja spraw załatwianych przez KAS

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

10 czerwca 2022 r. Prezydent RP podpisał ustawę z 8 czerwca 2022 r. o zmianie niektórych ustaw w celu automatyzacji załatwiania niektórych spraw przez Krajową Administrację Skarbową (KAS). Ustawa umożliwi dwustronną komunikację organów KAS z klientami przez e-Urząd Skarbowy (e-US). Dzięki temu podatnicy będą mogli w sposób kompleksowy załatwić swoje sprawy on-line.

Zapraszamy na krótkie szkolenie podstawowe, omawiający te zmiany.

Program szkolenia:

  • Cel Ustawy z dnia 8 czerwca 2022 r.
  • E- Urząd Skarbowy
  • Doręczenia KPA, KPC
  • Elektroniczny czynny żal
  • Platforma Usług Elektronicznych Skarbowo - Celnych
  • Odpowiedzi na pytania uczestników szkolenia

Ekspert: czynny radca prawny, wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, mediator, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Praktykuje w zakresie prawa od 2006 r. Od 2012 r. prowadzi własną Kancelarię i indywidulaną praktykę zawodową, która skupia się na obsłudze prawnej spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych we wszystkich aspektach obsługi prawnej w sprawach cywilnych, handlowych, gospodarczych i pracowniczych oraz procesów budowlanych. Prowadzi negocjacje handlowe i mediacje gospodarcze.

Termin szkolenia: 29.09.2022

Promocyjna cena: 149 zł + VAT/os.

Godziny szkolenia: 13.00 – 14.00

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: MYOWNCONFERENCE

Więcej informacji w załączonej ulotce
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-09-29 13:00
Zgłoszeni uczestnicy: 0
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych