facebook events

Liczenie płac i zarządzanie kadrą pracowników nie jest łatwym zadaniem. Przy ciągle zmieniających się zasadach rozliczania podatku dochodowego, zmianie kwoty wolnej od podatku czy corocznym zmianom płacy minimalnej oraz innych zmieniających się aspektach, potrzebne są szkolenia zapewniające aktualną wiedzę na temat przepisów i ich stosowania. Pod tym względem warto zaufać nam i naszej kadrze dydaktycznej.

Do kogo kierowane są szkolenia z kadr i płac?

Udział w szkoleniu dla kadrowych może wziąć każdy. Jednak naszym celem jest przekazanie wiedzy o zmianach, jakie zaszły w przepisach dotyczących pracowników i płac. W zajęciach mogą brać udział wszyscy pracownicy, mający do czynienia z płacami oraz HR.

Szkolenia dla księgowych obejmują przede wszystkim liczenie płac i odprowadzanie wszystkich wymaganych kwot. Przy zmianach kwoty wolnej od podatku oraz wysokości podatku PIT, zachodzi wiele dynamicznych zmian w tym zakresie. Naszym celem jest nie tylko przekazanie teoretycznych podstaw tych zmian w przepisach, ale również praktycznej umiejętności wykorzystania tej wiedzy.

Dogodna formuła szkolenia dla kadrowych

Udostępniamy trzy możliwe sposoby uczestniczenia w zajęciach. Szkolenia z płac stacjonarne odbywają się w naszych placówkach. Oferujemy także możliwość przyjazdu naszych instruktorów na umówione miejsce. W ten sposób można połączyć wyjazd integracyjny i zajęcia dla pracowników.

Szkolenia online dla kadr są z kolei najbardziej elastyczną formą uczestniczenia w zajęciach. Dostęp do materiałów można uzyskać z każdego miejsca w Polsce. Tego typu szkolenia mogą odbywać się w dowolnych, dogodnych godzinach.

Oferujemy zarówno krótkie szkolenia jednodniowe, jak i trwające kilka dni, dokładniejsze zajęcia z ćwiczeniami oraz sesją pytań i dyskusji. W ten sposób poruszane tematy mogą zostać pogłębione, a wszelkie wątpliwości - rozwiane.

Dlaczego powinieneś wybrać nasze szkolenia?

Za wyborem naszej kadry stoi wiele argumentów. Przede wszystkim będą to:

  • 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla księgowych,
  • każdego roku prowadzimy szkolenia z płac i księgowości dla 300 osobnych grup uczestników,
  • nasza kadra posiada kompetencje dydaktyczne,
  • nasi instruktorzy pracowali wcześniej w instytucjach administracji państwowej, gdzie zyskali unikalne doświadczenie, wykorzystywane w czasie zajęć,
  • przez nasze zajęcia przewinęły się przeróżne kadry. Szkolenie przeprowadzane przez naszych pracowników jest zawsze dostosowane do danej grupy uczestników. Inaczej wyglądają zajęcia dla kadr dużej spółki, a inaczej – niewielkiej firmy,
  • prowadzimy także zajęcia dla jednostek oświatowych oraz samorządów terytorialnych,
  • duża elastyczność zajęć, które możemy dostosować do każdego.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do naszej oferty, zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube