Ceny transferowe dotyczą podmiotów powiązanych. Najczęściej oznacza to firmy wchodzące w skład jednej grupy kapitałowej. Ustalenie ceny transakcyjnej obarczone jest wieloma przepisami prawnymi, w związku z czym może sprawić problem nawet zaawansowanym księgowym. Szczególnie gdy w tym zakresie zachodzą jakieś zmiany wprowadzane przez rząd. Warto zatem śledzić na bieżąco zmiany związane z cenami transferowymi.

Zalety naszych szkoleń z zakresu cen transakcyjnych

Czy wiesz, jak ważna jest dokumentacja cen transferowych? Szkolenie obejmuje nie tylko wymagania, ale wyjaśnia, jakie konsekwencje czekają firmy niestosujące się do wytycznych przepisów. Posiadamy doświadczoną kadrę dydaktyczną, posiadającą nie tylko ogromną wiedzę  i umiejętności w zakresie księgowości, ale także nauczania. Jest to wynik 15 lat prowadzenia działalności w tym zakresie. Ciągłe doskonalenie pozwoliło nam stworzyć niezwykle atrakcyjną ofertę:

 • stawianie na wiedzę praktyczną, która przekłada się na konkretne działania dla firmy,
 • umiejętność przekazywania posiadanej wiedzy dzięki zdobytym kwalifikacjom dydaktycznym,
 • możliwość prowadzenia zajęć stacjonarnie lub w wybranym przez Ciebie miejscu; dostępne mamy także szkolenia online, zapewniające maksymalną elastyczność i duże oszczędności,
 • sesje pytań i odpowiedzi, by całkowicie wyczerpać omawiany temat oraz rozwiać wszelkie wątpliwości wśród uczestników.

Sprawdź nasze szkolenia z cen transferowych, a w razie pytań dzwoń do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące organizacji zajęć.

Gdzie organizowane są szkolenia z cen transferowych

W naszej ofercie dostępne są trzy sposoby przeprowadzenia zajęć:

 • stacjonarne szkolenie zamknięte i otwarte z zakresu kodeksu pracy organizowane w rożnych miasta polski.
  • Kraków 
  • Katowice
  • Rzeszów
  • Warszawa
  • Wrocław
 • wyjazdowe zajęcia, organizowane we wskazanym przez Ciebie miejscu. Doskonała okazja, by poznać nowe regiony kraju i jednocześnie poznać nowe przepisy obowiązujące pracodawców w zakresie pracy,
 • szkolenie z cen transferowych online, w formie webinariów. Bardzo elastyczna forma dostępna z każdego miejsca w Polsce, a nawet na świecie. Oszczędności związane z brakiem dojazdu oraz noclegu wykorzystać można na zakup kolejnych, ciekawych szkoleń.

 W zależności od ilości omawianego materiału szkolenie może trwać jeden lub kilka dni.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube