facebook events

Szkolenia zamknięte organizujemy na zamówienie klienta. Każda z firm ma inne wymagania i potrzeby, różne są też umiejętności Państwa pracowników, dlatego nasze szkolenia zamknięte przygotowywane są jako odrębne projekty i budowane specjalnie na indywidualne zamówienie Klienta.

Dokładnie omawiamy potrzeby, wymagania, oczekiwania. Program komponujemy w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać czas i przekazać uczestnikom dokładnie takie umiejętności i wiedzę, jakich potrzebują i jakie mogą być przez nich później wykorzystane w praktyce.

Wszystkie tematy, które znajdą Państwo na naszej stronie jesteśmy w stanie zorganizować w formie zamkniętej.

Z przyjemnością zorganizujemy szyte na miarę szkolenia dla Państwa pracowników.  

 

Zapraszamy do kontaktu.

Miejsce
Zapoznałem się z regulaminem.

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube