background

Szkolenia podatek VAT

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Widok kategorii

Szkolenia z podatku VAT

10-10-2022 Kraków - ANDEL'S HOTEL brak wolnych miejsc
11-10-2022 Zakopane - Hotel Belvedere Resort & Spa**** SZKOLENIE WYJAZDOWE
21-10-2022 Kraków - ANDEL'S HOTEL
03-11-2022 Lublin - Ibis Styles Lublin Stare Miasto
04-11-2022 Warszawa - Novotel Warszawa Centrum
10-11-2022 Gdańsk - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto****
15-11-2022 Kraków - Premier Kraków Hotel **** SZKOLENIE WYJAZDOWE
16-11-2022 Katowice - Vienna House Easy Katowice
21-11-2022 Kraków - ANDEL'S HOTEL
29-11-2022 Rzeszów - Hotel Rzeszów
08-12-2022 Łódź - Hotel AMBASADOR Centrum Łódź
09-12-2022 Poznań - Hotel Mercure Poznań Centrum****
12-12-2022 Wrocław - HOTEL SCANDIC

 

Spit payment, biała lista podatników, matryca VAT – nowych rozwiązań w tym zakresie księgowości nie brakuje. Wiele z nich jest wprowadzanych na szybko, co skutkuje błędami i nieścisłościami. Posiadanie aktualnej wiedzy oraz umiejętność jej stosowania ma w tym przypadku ogromne znaczenie. Dlatego też warto zainwestować w regularne szkolenia z VAT dla księgowych. Jest to najpewniejszy sposób ustrzeżenia się błędów w prowadzeniu rachunkowości.

Szkolenie z VAT, a dynamika zmian

Ilość wprowadzanych zmian, poprawek i nowych rozwiązań w zakresie podatku VAT jest zadziwiająca. Pracownicy księgowości muszą stale poszukiwać nowych informacji na portalach internetowych lub w specjalistycznych czasopismach. Jednak przedstawiona jest tam jedynie teoria.

Na naszych szkoleniach z VAT dla księgowych stawiamy przede wszystkim na praktyczne zastosowanie poszczególnych przepisów i rozwiązań. Duży nacisk kładziemy na ćwiczenia. Wiemy bowiem, że wiele praktycznych sytuacji może stanowić spore wyzwanie nawet dla doświadczonego księgowego.

Nasza kadra jest najlepiej przygotowana do prowadzenia szkoleń  VAT

Zależy nam na najwyższej jakości udzielanych zajęć. Dlatego też pracują u nas jedynie doświadczeni specjaliści. Większość z nich pracowała w urzędach administracji państwowej, gdzie mieli do czynienia z tematem podatku VAT od strony izby skarbowej lub podatkowej. Pozwoliło im to zebrać dokładniejsze doświadczenie. Wiedzę, jakie błędy popełniane są najczęściej.

Poza doświadczeniem zawodowym nasi pracownicy posiadają także kwalifikacje do prowadzenia zajęć dydaktycznych. Jest to istotna umiejętność pozwalająca w jasny i zrozumiały sposób przekazać posiadaną wiedzę.

Nasze szkolenie z VAT uzupełnione jest zawsze sesją pytań i dyskusji, w której czasie uczestnicy mogą wyjaśnić wszelkie niejasności. Dzięki temu wszyscy księgowi wyniosą dużo wiedzy i umiejętności z naszych zajęć.

Wygodna forma szkolenia z podatku VAT

Nasze szkolenia prowadzone są nie tylko stacjonarnie. Bardzo chętnie korzystamy z zaproszeń w wybrane przez naszych klientów miejsca, gdzie prowadzimy zajęcia zamknięte. Jednak największą popularnością cieszą się ostatnio webinaria. Tego typu szkolenie może być przeprowadzone praktycznie w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Jest to wygodna forma, pozwalająca ponadto zaoszczędzić na wyjazdach i organizowaniu noclegów.

W zależności od zakresu materiału prowadzimy szkolenia jednodniowe, jak i trwające do kilku dni.

Kto skorzysta z naszych szkoleń z podatku VAT?

Podatek VAT w spółdzielniach mieszkaniowych wymaga tak samo dużej wiedzy jak w działach księgowych dużych firm. Każdy podmiot zobligowany jest do stosowania się do najnowszych rozwiązań wprowadzonych przez rząd. Oznacza to, że w naszym szkoleniu z podatku VAT powinny brać regularnie udział pracownicy:

  • biur księgowych,
  • niewielkich firm,
  • podmiotów prawnych,
  • dużych spółek akcyjnych,
  • spółdzielni,
  • jednostek oświatowych,
  • jednostek samorządów terytorialnych.

Wszyscy pracownicy, którzy rozliczają podatek VAT, z pewnością skorzystają na szkoleniu.

Dlaczego warto wybrać nas?

Prowadzimy jedno lub kilkudniowe szkolenia w dogodnej formie – stacjonarnie, na wyjazdach lub przez internet. Zapewnia to największą elastyczność dla naszych klientów. Posiadamy także wykwalifikowaną i bardzo doświadczoną kadrę dydaktyczną, potrafiącą przekazać wiedzę i, co ważniejsze, umiejętność skorzystania z nowych informacji.

Stawiamy przede wszystkim na praktyczną stronę rozliczania podatku VAT. Dlatego nasze szkolenia składają się przede wszystkim z ćwiczeń. Dodatkowe sesje pytań i dyskusji pomagają w lepszym zrozumieniu zagadnień prawnych oraz wyjaśnieniu wszystkich niejasności.

szkol sl finansowo ksiegowych