facebook events

Renata Majewska - właścicielka firmy szkoleniowej  Biuro Kadr i Płac

Pani Renata jest specjalistą w zakresie prawa pracy, w szczególności w zakresie obliczania wynagrodzeń w ujęciu praktycznym, praktykującym trenem w tych dziedzinach oraz cenionym redaktorem prawnym. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim. Wkrótce po zakończeniu studiów rozpoczęła pracę w dziennikarstwie prawniczym, początkowo w "Gazecie Ubezpieczeniowej", a następnie przez prawie dekadę jako dziennikarz działu prawnego "Rzeczpospolitej". Przez kilka ostatnich lat pracy w "Rzeczpospolitej" prowadziła dodatek do poradnika kadrowo-płacowego dla pracodawców "DOBRA FIRMA". Jest doświadczonym trenerem w zakresie praktycznej księgowości płacowej z wieloletnim stażem. Szkolenia prowadzi niemal wyłącznie w formie warsztatów. Podczas zajęć uczestnicy mogą na miejscu uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania i wspólnie z wykładowcą zmierzyć się z około 10 realnymi przykładami.

Cechą charakterystyczną Pani Renaty Majewskiej jest dokonywanie odczytów w ujęciu interdyscyplinarnym – problem wyjaśnia kompleksowo w aspekcie prawa pracy, cywilnego, ubezpieczeń społecznych i podatkowego. Jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, której rekordowa grupa na naszym szkoleniu online liczyła 470 osób!

Prowadzi szkolenia z zakresu:

  • prawa pracy,
  • prawa cywilnego,
  • ubezpieczeń społecznych,
  • prawa podatkowego.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia eksperta na szkoleniach Renaty Majewskiej

Przygotowaliśmy specjalne szkolenia omawiające najnowsze zmiany w prawie pracy i podatkowym. Obok teoretycznego omówienia przepisów przeprowadzamy także liczne ćwiczenia, pozwalające zdobyć praktyczne umiejętności korzystania z nowej wiedzy. Na koniec odbywa się sesja pytań i odpowiedzi, w której czasie uczestnicy szkolenia mogą rozwiać wątpliwości.

Szkolenia powiązane z trenerem

Data rozpoczęcia
Szkolenie
Miasto
Trener
Dodatkowe informacje

Dlaczego warto wybrać szkolenia Renaty Majewskiej w ECE?

Pani Renata Majewska należy do bardzo doświadczonej kadry dydaktycznej, potrafi przekazać wiedzę i, co ważniejsze, umiejętność skorzystania z nowych informacji.

Znajomość najnowszych przepisów pozwala optymalnie korzystać z istniejących prawnie mechanizmów i oszczędzać na nich jak najwięcej. Nasze zajęcia online i wyjazdowe to doskonała okazja, by zaktualizować swoją wiedzę z prawa podatkowego.

Stawiamy przede wszystkim na praktyczną stronę szkoleń podatkowych. Dlatego nasze szkolenia składają się przede wszystkim z ćwiczeń. Dodatkowe sesje pytań i dyskusji pomagają w lepszym zrozumieniu zagadnień prawnych oraz wyjaśnieniu wszystkich niejasności.

Nasze szkolenia prowadzone są na trzy różne sposoby. Po pierwsze, oferujemy stacjonarne zajęcia otwarte i zamknięte w różnych miastach w całej Polsce, takich jak Kraków, Katowice, Rzeszów, Warszawa czy Wrocław.

Po drugie, zapewniamy szkolenia zamknięte, które mogą być zorganizowane w wybranej przez Państwa lokalizacji, co pozwala na odkrywanie nowych regionów kraju przy jednoczesnym poznawaniu nowych przepisów prawa pracy.

Wreszcie, oferujemy również szkolenia online w formie webinarów z zakresu prawa pracy, co jest bardzo elastyczną opcją dla każdego w Polsce. Ta opcja pozwala zaoszczędzić na kosztach podróży i zakwaterowania, umożliwiając zainwestowanie w ciekawsze szkolenia. Czas trwania szkolenia zależy od ilości poruszanego materiału i może trwać jeden lub kilka dni.

 

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube