facebook events

Swoją karierę w doradztwie podatkowym rozpoczęła w międzynarodowej firmie na stanowisku kierowniczym, gdzie zarządzała wszystkimi operacjami finansowymi podmiotów grupy, uczestniczyła w procesach due diligence oraz M&A. Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku finanse i rachunkowość, a następnie studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Doświadczenie zdobywała w branży budowlanej i energetycznej, specjalizując się głównie w podatku dochodowym od osób prawnych, cenach transferowych oraz podatku od towarów i usług. Dodatkowo jest pedagogiem i prowadziła zajęcia akademickie, dzięki czemu posiada wiedzę i zrozumienie, aby skutecznie przekazywać wiedzę. Posiada również bogate doświadczenie w pracy ze spółkami prawa handlowego. W swojej drodze zawodowej była odpowiedzialna za przejmowanie spółek oraz nadzorowanie procedur księgowych i podatkowych.

Doradca podatkowy wpisana na listę pod numerem 13829.

Patrycja Kubiesa - ekspert podatkowy, wykładowca

Patrycja Kubiesa jest wybitnym doradcą podatkowym, praktykiem i wykładowcą. Założyła kancelarię prawną, jest specjalistą i ekspertem w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług. Regularnie prowadzi szkolenia i warsztaty podatkowe, a także webinaria, podczas których omawia nowości podatkowe i regulacje mogące mieć wpływ na działalność przedsiębiorstw oraz wskazuje nowe obszary zagadnień podatkowych i księgowych.

Skorzystaj z wiedzy eksperta

Wykładowca, który prowadził wiele kursów i warsztatów podatkowych. W ramach działalności instruktorskiej przekazuje swoją wiedzę zawodową uczestnikom prowadzonych przez siebie szkoleń podatkowych, a także przybliża nowe przepisy podatkowe i zagadnienia z zakresu rachunkowości podczas webinarów.

Podczas prowadzonych przez siebie webinarów Patrycja dzieli się z uczestnikami swoją wiedzą, a także przybliża najnowsze wiadomości i regulacje podatkowe, które mogą mieć wpływ na działalność przedsiębiorców. Dodatkowo rzuca światło na nowe obszary zagadnień podatkowych i księgowych.

Data rozpoczęcia
Szkolenie
Miasto
Trener
Dodatkowe informacje
Brak szkoleń

 

 

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube