Nasza firma zajmuje się organizacją szkoleń dla pracowników działów księgowo – kadrowych. Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm, spółdzielni mieszkaniowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz jednostek oświatowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia dla pracowników zaawansowanych jak i ciekawe kursy dla osób rozpoczynających pracę w działach księgowo-kadrowych. Szkolimy między innymi z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, systemów informacji oświatowej, skutecznej windykacji, ochrony danych osobowych. Szkolenia i kursy prowadzone są na terenie całego kraju w największych aglomeracjach, takich jak Kraków, Katowice, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Lublin, Rzeszów.

Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych specjalistów – trenerów, mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne, dlatego największą zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny charakter, a podstawą są przykłady oraz ćwiczenia.

 W czasie każdego szkolenia staramy się zawsze zapewnić uczestnikom indywidualne konsultacje. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i każdemu staramy się przekazać maksimum wiedzy oraz nauczyć praktycznych umiejętności potrzebnych w życiu zawodowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy biurowi swoją fachowością, uprzejmością i zaangażowaniem w obsługę każdego Klienta sprawiają, że współpraca z nami to wygoda i prawdziwa przyjemność.

Jesteśmy po to, aby ułatwić Państwu życie, aby sprawić, że kontakt z firmą szkoleniową będzie spełnieniem Państwa oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia?

☑ nasi wykładowcy to praktycy, topowi specjaliści w swojej dziedzinie o bogatym doświadczeniu i szerokim spojrzeniu na omawiany temat,
☑ lunch oraz bogaty serwis kawowy w cenie każdego szkolenia w formie stacjonarnej,
☑ wysoki standard obiektów i sal konferencyjnych, w dogodnych, dobrze skomunikowanych lokalizacjach,
☑ możliwość nawiązania kontaktu z wykładowcami w przerwach/po zakończeniu szkoleń,
☑ certyfikat oraz komplet autorskich materiałów szkoleniowych,
☑ łączymy TEORIĘ z PRAKTYKĄ, którą wykorzystasz w swojej codziennej pracy,
☑ wiemy jak przekazać wiedzę - działamy w branży od 18 lat co przekłada się na WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG i tysiące przeprowadzonych szkoleń.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube