background

Nasza firma zajmuje się organizacją szkoleń dla pracowników działów księgowo – kadrowych. Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm, spółdzielni mieszkaniowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz jednostek oświatowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia dla pracowników zaawansowanych jak i ciekawe kursy dla osób rozpoczynających pracę w działach księgowo-kadrowych. Szkolimy między innymi z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, systemów informacji oświatowej, skutecznej windykacji, ochrony danych osobowych. Szkolenia i kursy prowadzone są na terenie całego kraju w największych aglomeracjach, takich jak Kraków, Katowice, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Lublin, Rzeszów.

Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych specjalistów – trenerów, mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne, dlatego największą zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny charakter, a podstawą są przykłady oraz ćwiczenia.

 W czasie każdego szkolenia staramy się zawsze zapewnić uczestnikom indywidualne konsultacje. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i każdemu staramy się przekazać maksimum wiedzy oraz nauczyć praktycznych umiejętności potrzebnych w życiu zawodowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy biurowi swoją fachowością, uprzejmością i zaangażowaniem w obsługę każdego Klienta sprawiają, że współpraca z nami to wygoda i prawdziwa przyjemność.

Jesteśmy po to, aby ułatwić Państwu życie, aby sprawić, że kontakt z firmą szkoleniową będzie spełnieniem Państwa oczekiwań.

Co nas wyróżnia?

Każdego roku przeprowadzamy średnio ponad 300 szkoleń zamkniętych dla różnych firm. Nasi specjaliści dojeżdżają nie tylko do dużych miast, ale i niewielkich miejscowości, by przeprowadzić tam zajęcia.

Możemy pochwalić się 15 latami działania na rynku szkoleń dla firm oraz spółdzielni mieszkaniowych. Jest to czas, w którym doskonaliliśmy nasze metody pracy.

Współpracujemy z topowymi specjalistami w swoich branżach, aby dostarczyć Ci najbardziej sprawdzone informacje i dostosować się do Twoich potrzeb.

Wśród naszych klientów wymienić można spółki prywatne, giełdowe czy ministerstwa. Były wśród nich ogromne podmioty, jak i niewielkie przedsiębiorstwa. Nasze szkolenia sprawdzają się u wszystkich.

Zapewniamy wysokiej klasy obiekty konferencyjne i wypoczynkowe, aby zapewnić optymalne warunki do nauki oraz odpoczynku.

Przeprowadzane przez nas szkolenia to doskonałe okazje  do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wymiana doświadczeń zawodowych z pracownikami innych firm to dobry sposób na rozwój własnego przedsiębiorstwa. Z kolei spotkania z wybitnymi ekspertami umożliwiają znalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania.

Oferujemy szkolenia wyjazdowe, w których czasie nasi wykładowcy dojeżdżają na wskazane miejsce. Posiadają oni doskonały warsztat trenerski oraz długoletnie doświadczenie praktyczne. Nasze szkolenia prowadzą prelegenci zajmujący się omawianymi problemami na co dzień. To zwiększa rangę spotkań oraz wiarygodność podanych informacji.

Nasze szkolenia otwarte umożliwiają nie tylko zdobycie wiedzy teoretycznej, ale także znalezienie odpowiedzi na istotne pytania zawodowe, dotyczące księgowości. Każde zajęcia umożliwiają zadawanie pytań oraz zasięganie indywidualnych konsultacji.

szkol sl finansowo ksiegowych