background

 Nasza firma zajmuje się organizacją szkoleń dla pracowników działów księgowo –kadrowych. Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych dlafirm, spółdzielni mieszkaniowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz jednostekoświatowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia dla pracowników zaawansowanych jak i ciekawe kursy dla osób rozpoczynających pracę w działach księgowo-kadrowych. Szkolimy między innymi z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych,prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, systemów informacji oświatowej,skutecznej windykacji, ochrony danych osobowych. Szkolenia i kursy prowadzone są na terenie całego kraju w największych aglomeracjach, takich jak Kraków, Katowice, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Lublin, Rzeszów.

Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych specjalistów – trenerów, mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne, dlatego największą zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny charakter, a podstawą są przykłady oraz ćwiczenia.

 W czasie każdego szkolenia staramy się zawsze zapewnić uczestnikom indywidualnekonsultacje. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i każdemu staramy się przekazaćmaksimum wiedzy oraz nauczyć praktycznych umiejętności potrzebnych w życiuzawodowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy biurowi swoją fachowością, uprzejmościąi zaangażowaniem w obsługę każdego Klienta sprawiają, że współpraca z nami to wygoda i prawdziwa przyjemność.

Jesteśmy po to, aby ułatwić Państwu życie, aby sprawić, że kontakt z firmą szkoleniową będzie spełnieniem Państwa oczekiwań.

szkol sl finansowo ksiegowych