background

Nasza firma zajmuje się organizacją szkoleń dla pracowników działów księgowo – kadrowych. Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm, spółdzielni mieszkaniowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz jednostek oświatowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia dla pracowników zaawansowanych jak i ciekawe kursy dla osób rozpoczynających pracę w działach księgowo-kadrowych. Szkolimy między innymi z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, systemów informacji oświatowej, skutecznej windykacji, ochrony danych osobowych. Szkolenia i kursy prowadzone są na terenie całego kraju w największych aglomeracjach, takich jak Kraków, Katowice, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Lublin, Rzeszów.

Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych specjalistów – trenerów, mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne, dlatego największą zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny charakter, a podstawą są przykłady oraz ćwiczenia.

 W czasie każdego szkolenia staramy się zawsze zapewnić uczestnikom indywidualne konsultacje. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i każdemu staramy się przekazać maksimum wiedzy oraz nauczyć praktycznych umiejętności potrzebnych w życiu zawodowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy biurowi swoją fachowością, uprzejmością i zaangażowaniem w obsługę każdego Klienta sprawiają, że współpraca z nami to wygoda i prawdziwa przyjemność.

Jesteśmy po to, aby ułatwić Państwu życie, aby sprawić, że kontakt z firmą szkoleniową będzie spełnieniem Państwa oczekiwań.

szkol sl finansowo ksiegowych