facebook events

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dnia 31.05.2024 (piątek) biuro będzie nieczynne. Zapraszamy do kontaktu mailowego, na wszystkie wiadomości odpowiemy dnia 03.06.2024 (poniedziałek).

Nasza firma zajmuje się organizacją szkoleń dla pracowników działów księgowo – kadrowych. Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm, spółdzielni mieszkaniowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz jednostek oświatowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia dla pracowników zaawansowanych jak i ciekawe kursy dla osób rozpoczynających pracę w działach księgowo-kadrowych. Szkolimy między innymi z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, systemów informacji oświatowej, skutecznej windykacji, ochrony danych osobowych. Szkolenia i kursy prowadzone są na terenie całego kraju w największych aglomeracjach, takich jak Kraków, Katowice, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Lublin, Rzeszów.

Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych specjalistów – trenerów, mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne, dlatego największą zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny charakter, a podstawą są przykłady oraz ćwiczenia.

 W czasie każdego szkolenia staramy się zawsze zapewnić uczestnikom indywidualne konsultacje. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i każdemu staramy się przekazać maksimum wiedzy oraz nauczyć praktycznych umiejętności potrzebnych w życiu zawodowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy biurowi swoją fachowością, uprzejmością i zaangażowaniem w obsługę każdego Klienta sprawiają, że współpraca z nami to wygoda i prawdziwa przyjemność.

Jesteśmy po to, aby ułatwić Państwu życie, aby sprawić, że kontakt z firmą szkoleniową będzie spełnieniem Państwa oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia?

☑ nasi wykładowcy to praktycy, topowi specjaliści w swojej dziedzinie o bogatym doświadczeniu i szerokim spojrzeniu na omawiany temat,
☑ lunch oraz bogaty serwis kawowy w cenie każdego szkolenia w formie stacjonarnej,
☑ wysoki standard obiektów i sal konferencyjnych, w dogodnych, dobrze skomunikowanych lokalizacjach,
☑ możliwość nawiązania kontaktu z wykładowcami w przerwach/po zakończeniu szkoleń,
☑ certyfikat oraz komplet autorskich materiałów szkoleniowych,
☑ łączymy TEORIĘ z PRAKTYKĄ, którą wykorzystasz w swojej codziennej pracy,
☑ wiemy jak przekazać wiedzę - działamy w branży od 18 lat co przekłada się na WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG i tysiące przeprowadzonych szkoleń.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube