facebook events

Podatek dochodowy płacony jest zarówno przez osoby fizyczne (wyliczanie i opłacanie zaliczek z wynagrodzenia), jak i osoby prawne i spółki. Z tego powodu kontakt z formularzami PIT i CIT mają praktycznie wszyscy pracownicy działu księgowości. Z drugiej strony, ilość przepisów prawnych w tym zakresie jest ogromna, a wiele kwestii wymaga interpretacji indywidualnej. Aby sprawnie poruszać się w zakresie podatków dochodowych, trzeba na bieżąco śledzić wszystkie zmiany wprowadzane przez rząd. W tym celu warto skorzystać z naszych szkoleń.

Szkolenie PDOF przede wszystkim praktyka

Na naszych zajęciach stawiamy przede wszystkim na praktykę. Umiejętność zastosowania przepisów prawnych w konkretnych sytuacjach wymaga nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim doświadczenia. Z tego powodu w naszej kadrze znaleźć można byłych pracowników urzędów administracji państwowej, w tym instytucji skarbowych oraz podatkowych. Na podstawie zdobytych przez wiele lat pracy doświadczeniach, potrafią oni trafnie wskazywać optymalne rozwiązania. Wiedzą też, jakie błędy popełnia się najczęściej.

Szkolenia podatkowe dostosowane do Twoich potrzeb

Nasze szkolenia z podatku dochodwego są dostępne w kilku wygodnych formach. Przede wszystkim prowadzimy zajęcia stacjonarne. Jednak chętnie jeździmy też we wskazane przez naszych klientów lokacje, gdzie przeprowadzamy jedno lub kilkudniowe szkolenia z podatku od osób fizycznych.

Dostępne są u nas również webinaria. Dzięki nim zajęcia mogą być prowadzone przez internet w wygodnej dla kursantów formie. Taki sposób prowadzenia szkolenia pozwala w znaczącym stopniu ograniczyć też koszty (brak noclegu czy kosztów przejazdu). Zaoszczędzone w ten sposób środki mogą zostać spożytkowane na przykład na kolejne szkolenie.

Kto skorzysta na szkoleniach z PDOF?

Z rozliczaniem zaliczek na podatek dochodowy lub prowadzeniem księgowości mają styczność praktycznie wszyscy pracownicy działu księgowego. Dlatego szkolenia podatkowe są doskonałym rozwiązaniem dla:

  • osób rozliczających płace,
  • pracowników działów księgowych firm oraz spółek,
  • zarządców spółdzielni,
  • osób odpowiedzialnych za księgowość jednostek oświatowych oraz samorządowych,
  • biur księgowych, pragnących zwiększyć swoje kompetencje.

Każda osoba związana z księgowością powinna na bieżąco aktualizować swoją wiedzę w zakresie wykonywanych obowiązków. Nasze szkolenie z podatków jest doskonałym sposobem na poznanie ostatnich zmian w przepisach. Stawiamy przede wszystkim na praktyczne zastosowanie obowiązujących rozwiązań.

Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia?

Ciągłe zmiany w przepisach mogą sprawić trudność nie jednemu pracownikowi. Zawiłe formuły, niejasne sformułowania, a także często występujące dziury, łatane przez kolejne ustawy. Dlatego też nasze szkolenia prowadzą tylko najlepsi specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości oraz nauczania. Potrafią oni przekazywać wiedzę kursantom. Chętnie odpowiedzą też na wszystkie pytania w otwartej dyskusji.

Podatek dochodowy od osób prawnych i fizycznych można poznać nie tylko na zajęciach stacjonarnych. Chętnie organizujemy szkolenia wyjazdowe, a także prowadzimy szkolenia online. Sprawdź sam naszą ofertę. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń do nas, a chętnie udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi.

 

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube