facebook events

"Estoński CIT" - zryczałtowany podatek dochodowy od osób prawnych - jest obecnie jednym z najbardziej atrakcyjnych podejść do legalnego zmniejszenia zobowiązań podatkowych i poprawy płynności firmy przy minimalnych inwestycjach. Od 1 stycznia 2022 i 2023 roku wprowadzono szereg zmian, dzięki czemu podejście to jest praktycznie bezkosztowe. Biorąc to pod uwagę, konieczne jest, aby właściciele firm, dyrektorzy finansowi, menedżerowie i księgowi zapoznali się z tą koncepcją.

Szkolenia stacjonarne i online - CIT Estoński

CIT estoński można poznać nie tylko na zajęciach stacjonarnych. Chętnie organizujemy szkolenia wyjazdowe, a także prowadzimy szkolenia online. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń do nas, a chętnie udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Nasze szkolenia są zaprojektowane tak, aby pokryć wszystkie istotne informacje dotyczące estońskiego CIT, tak aby uczestnicy byli w stanie zastosować je w działalności własnej lub swoich klientów. Program jest zorganizowany w sposób zapewniający łatwe zrozumienie. Odwołamy się również do aktualnej praktyki agencji podatkowych oraz orzecznictwa sądów administracyjnych. Dodatkowym atutem jest fakt, że trenerzy prowadzący zajęcia osobiście wdrożyli ryczałt w kilkunastu podmiotach, dzięki czemu przekazana zostanie znaczna ilość praktycznych wskazówek i porad opartych na doświadczeniu wdrożeniowym.

Data rozpoczęcia
Szkolenie
Miasto
Trener
Dodatkowe informacje

Korzyści z naszych szkoleń:

Aby zagwarantować sobie regularne stosowanie zmian w Estońskiego CIT, niezbędne jest uczestnictwo w naszych szkoleniach. Dzięki temu Państwa firma uzyska najlepsze możliwe wyniki, a jednocześnie uniknie ewentualnych sankcji. Umiejętności i wiedza zdobyta na tych zajęciach to znakomita inwestycja dla wszelkiego rodzaju organizacji, spółek i osób prawnych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji naszych szkoleń, nie wahaj się skontaktować z nami telefonicznie.

 • kompleksowe i wyczerpujące omówienie modelu opodatkowania
 • przygotowanie do wdrożenia zmian w firmie
 • praktyczne przykłady i wskazówki
 • zrozumiały język
 • maksymalnie interaktywna formuła

Szkolenia z Estońskiego CIT - Dla kogo?

 • właściciele firm
 • managerowie
 • dyrektorzy finansowi
 • główne księgowe oraz pracownicy działów księgowych firm
 • pracownicy biur rachunkowych
 • wolne zawody (radcowie prawni, adwokaci)
 • inne osoby chcące poszerzy

Nasza kadra dydaktyczna składa się z osób posiadających wcześniejsze doświadczenie w urzędach państwowych. Tam również zetknęli się z materią ryczałtu od przychodów spółek. W związku z tym Estoński CIT nie jest dla nich pojęciem obcym, zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Nasi wykładowcy są w stanie przekazać swoją wiedzę naszym uczestnikom.

Forma szkoleń z Estońskiego CIT dostosowana do Twoich potrzeb

W naszej ofercie dostępne są trzy sposoby przeprowadzenia zajęć:

 • stacjonarne szkolenie zamknięte i otwarte z zakresu ryczałtu od przychodów spółek organizowane w rożnych miasta polski.
 • wyjazdowe zajęcia, organizowane we wskazanym przez Ciebie miejscu. Doskonała okazja, by poznać nowe regiony kraju i jednocześnie poznać nowe przepisy obowiązujące pracodawców w zakresie pracy,
 • szkolenie z prawa pracy online, w formie webinariów. Bardzo elastyczna forma dostępna z każdego miejsca w Polsce, a nawet na świecie. Oszczędności związane z brakiem dojazdu oraz noclegu wykorzystać można na zakup kolejnych, ciekawych szkoleń.

W zależności od ilości omawianego materiału szkolenie może trwać jeden lub kilka dni.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube