facebook events

Małgorzata Świątek - ekspert z zakresu podatku dochodowego od tzw. „płatnika”. Wieloletni i doświadczony pracownik organów skarbowych, wykładowca z dużym stażem w przeprowadzaniu szkoleń.

Szkolenia wykładowcy Małgorzaty Świątek

Program szkoleń komponujemy w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać czas i przekazać uczestnikom dokładnie takie umiejętności i wiedzę, jakich potrzebują i jakie mogą być przez nich potem wykorzystane w praktyce.

Data rozpoczęcia
Szkolenie
Miasto
Trener
Dodatkowe informacje
Brak szkoleń

 

Dlaczego warto wybrać szkolenie u Pani Małgorzaty Świątek?

Prowadzimy jedno lub kilkudniowe szkolenia w dogodnej formie – stacjonarnie, na wyjazdach lub przez internet. Zapewnia to największą elastyczność dla naszych klientów. Posiadamy także wykwalifikowaną i bardzo doświadczoną kadrę dydaktyczną, potrafiącą przekazać wiedzę i, co ważniejsze, umiejętność skorzystania z nowych informacji.

Wykładowca stawia przede wszystkim na praktyczną stronę szkoleń. Dlatego nasze szkolenia składają się przede wszystkim z ćwiczeń. Dodatkowe sesje pytań i dyskusji pomagają w lepszym zrozumieniu zagadnień prawnych oraz wyjaśnieniu wszystkich niejasności.

Gdzie organizowane są szkolenia

W naszej ofercie dostępne są trzy sposoby przeprowadzenia zajęć:

 • stacjonarne szkolenie zamknięte i otwarte z zakresu kodeksu pracy organizowane w rożnych miasta polski.
  • Kraków
  • Katowice
  • Rzeszów
  • Warszawa
  • Wrocław
 • wyjazdowe zajęcia, organizowane we wskazanym przez Ciebie miejscu. Doskonała okazja, by poznać nowe regiony kraju i jednocześnie poznać nowe przepisy obowiązujące pracodawców w zakresie pracy,
 • szkolenie z [prawa pracy] online, w formie webinariów. Bardzo elastyczna forma dostępna z każdego miejsca w Polsce, a nawet na świecie. Oszczędności związane z brakiem dojazdu oraz noclegu wykorzystać można na zakup kolejnych, ciekawych szkoleń.

W zależności od ilości omawianego materiału szkolenie może trwać jeden lub kilka dni.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube