facebook events

Prowadzenie księgowości nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie przy dynamicznych zmianach przepisów i niepewnej sytuacji gospodarczej. Pandemia czy wojna na Ukrainie znacząco zmienia otoczenie ekonomiczne większości europejskich firm. Programy pomocowe od rządu stanowią często większe wyzwanie pod kątem księgowym, niż realną pomoc. Jak zatem odnaleźć się w zawiłym świecie przepisów? Warto skorzystać z naszego szkolenia rachunkowo-księgowego.

Szkolenie dla księgowych w wygodnej formie

Staramy się wyjść naszym klientom naprzeciw w każdym aspekcie. Dlatego udostępniamy nie tylko szkolenia stacjonarne, dostępne w naszej placówce, ale także inne formy prowadzenia zajęć.

Szkolenia dla księgowych wyjazdowe to doskonały sposób na zwiedzenie części kraju i jednocześnie poznaniu aktualnych przepisów księgowych. Zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez Ciebie. Nasz pracownik przyjeżdża na miejsce i tam prowadzi wykłady, ćwiczenia oraz sesję pytań oraz dyskusji. Jest to doskonały sposób zorganizowania wyjazdu integracyjnego.

Szkolenia księgowe online, w postaci webinarów, to wykorzystanie nowoczesnej technologii w celu przekazania wiedzy na duże odległości. Wśród zalet tego rozwiązania należy wskazać elastyczność, ale i oszczędność. Odpadają bowiem koszty noclegu oraz przejazdu. Poczynione w ten sposób oszczędności można przeznaczyć na inne, ciekawe szkolenia z naszej oferty.

Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń dla księgowych?

Nie jesteś pewien, które szkolenia rachunkowe będą najlepsze? Za nami przemawia mnóstwo argumentów, na przykład:

  • doświadczona kadra dydaktyczna. Wielu naszych instruktorów pracowało wcześniej w urzędach administracji państwowej, w tym także w urzędzie skarbowym. Wiedzą więc, jak wygląda sytuacja z księgowością także od drugiej strony. Wiedzę tę wykorzystują często, wskazując najczęściej popełniane błędy lub tłumacząc, jak rozumieć poszczególne przepisy,
  • 300 szkoleń rocznie oraz 15 lat na rynku to ogromne doświadczenie pod kątem dydaktycznym. Dlatego też jesteśmy świetnie przygotowani do prowadzenia zajęć,
  • kładziemy nacisk na praktykę. Wiedza teoretyczna nie ma większej wartości, dopóki nie potrafi się jej zastosować w praktycznych przypadkach. Dlatego też dużą część szkolenia dla księgowych zajmują ćwiczenia,
  • elastyczna forma współpracy. Zajęcia online czy szkolenia wyjazdowe dla księgowych pozwalają wybrać najodpowiedniejszą dla siebie formę przeprowadzenia zajęć.

Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla biur rachunkowych i pracowników działów księgowych. Jesteśmy do tego doskonale przygotowani, dlatego też klienci cenią nas tak wysoko i często wracają zorganizować kolejne zajęcia dla swoich pracowników.

Dlaczego warto inwestować w szkolenia rachunkowe?

Ciągle zmieniające się przepisy mogą stanowić duży problem nawet dla doświadczonych księgowych. My z kolei śledzimy każdy nowy przepis i nowe rozwiązanie wprowadzone przez rząd, by te najświeższe informacje przekazywać pracownikom księgowym na naszych szkoleniach dla biur rachunkowych.

Znajomość najnowszych przepisów pozwala optymalnie korzystać z istniejących prawnie mechanizmów i oszczędzać na nich jak najwięcej. Nasze zajęcia online i wyjazdowe to doskonała okazja, by zaktualizować swoją wiedzę na temat księgowości.

Data rozpoczęcia
Szkolenie
Miasto
Trener
Dodatkowe informacje

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube