facebook events

Właściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego CURIA REGIS w Poznaniu przy ulicy Młyńskiej 12 jest Doradcą Podatkowym. Specjalistyczną wiedzę zdobył w jednej z czołowych polskich firm doradztwa podatkowego, gdzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora biura w Poznaniu. Do jego obowiązków należał nadzór nad świadczeniem usług dla stałych klientów, koordynacja i realizacja kontroli podatkowych oraz reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

W zakresie prawa materialnego specjalizuje się w VAT, CIT i PIT. W zakresie prawa procesowego zna Ordynację podatkową, ustawę o kontroli skarbowej, ustawę o KAS wraz z przepisami wprowadzającymi oraz ustawę Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi.

Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego m.in. w „Biuletynie ISP”, „Doradcy podatkowym” oraz „Przeglądzie Orzecznictwa Podatkowego”. Współautor komentarza do ustawy VAT.

Ekspert Wojciech Safian - szkolenia z VAT CIT i PIT

Wykładowca posiada duże doświadczenie w prowadzeniu kursów i warsztatów podatkowych. W ramach swoich obowiązków przekazuje uczestnikom prowadzonych przez siebie szkoleń podatkowych swoją profesjonalną wiedzę, a także aktualizuje je o nowe przepisy podatkowe i zagadnienia z zakresu prawa podatkowego podczas webinarów.

 

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube