facebook events

Dlaczego warto wybrać nas?

Prowadzimy jedno lub kilkudniowe szkolenia w dogodnej formie – stacjonarnie, na wyjazdach lub przez internet. Zapewnia to największą elastyczność dla naszych klientów. Posiadamy także wykwalifikowaną i bardzo doświadczoną kadrę dydaktyczną, potrafiącą przekazać wiedzę i, co ważniejsze, umiejętność skorzystania z nowych informacji.

Stawiamy przede wszystkim na praktyczną stronę [rozliczania podatku VAT]. Dlatego nasze szkolenia składają się przede wszystkim z ćwiczeń. Dodatkowe sesje pytań i dyskusji pomagają w lepszym zrozumieniu zagadnień prawnych oraz wyjaśnieniu wszystkich niejasności.

 

Do kogo skierowane są oferowane przez nas szkolenia?

Znajomość przepisów oraz ich praktyczne zastosowanie wymagane jest od wszystkich pracowników firmy. Temat ten najbardziej dotyczy jednak działu kadr oraz HR.

Dla nich wszystkich przygotowaliśmy specjalne szkolenia omawiające najnowsze zmiany w prawie podatkowym. Obok teoretycznego omówienia przepisów przeprowadzamy także liczne ćwiczenia, pozwalające zdobyć praktyczne umiejętności korzystania z nowej wiedzy. Na koniec odbywa się sesja pytań i odpowiedzi, w której czasie uczestnicy szkolenia mogą rozwiać wątpliwości.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube