Renata Marek - ekspert w obszarze podatku VAT, trener Ministerstwa Finansów z zakresu podatku VAT. Doświadczenie w zakresie rozliczania VAT zdobyła będąc pracownikiem aparatu skarbowego od 1995 roku, w tym na stanowiskach kierowniczych i koordynujących. 

Od ponad dwóch dekad prowadzi szkolenia, seminaria i warsztaty dla pracowników finansowych, urzędników podatkowych, głównych księgowych, radców prawnych, audytorów i lustratorów. Jest osobą wyjątkowo komunikatywną.

Szkolenia podatkowe Ranata Marek

Wykładowca Renata Marek jest bardzo kompetentna w przekazywaniu swojej wiedzy. Zajęcia edukacyjne prowadzi zazwyczaj w sposób praktyczny, ilustrując zmiany w przepisach i pokazując obliczenia na rzeczywistych przykładach. Podczas zajęć studenci mają możliwość zadawania pytań i bez obaw wyrażają swoje obawy. Potwierdzają to anonimowe ankiety.

 

Data rozpoczęcia
Szkolenie
Miasto
Trener
Dodatkowe informacje
06 Lut 2023


Kraków


nowy program szkolenia!

13 Lut 2023


Kraków


nowy program szkolenia!

Poza doświadczeniem zawodowym Pani Ranata Marek posiada także kwalifikacje do prowadzenia zajęć dydaktycznych. Jest to istotna umiejętność pozwalająca w jasny i zrozumiały sposób przekazać posiadaną wiedzę.

Kto skorzysta ze szkoleń z podatkowych p. Renaty Marek

Podatek VAT w spółdzielniach mieszkaniowych wymaga tak samo dużej wiedzy jak w działach księgowych dużych firm. Każdy podmiot zobligowany jest do stosowania się do najnowszych rozwiązań wprowadzonych przez rząd. Oznacza to, że w naszym szkoleniu z podatku VAT powinny brać regularnie udział pracownicy:

  • biur księgowych,
  • niewielkich firm,
  • podmiotów prawnych,
  • dużych spółek akcyjnych,
  • spółdzielni,
  • jednostek oświatowych,
  • jednostek samorządów terytorialnych.

Wszyscy pracownicy, którzy rozliczają podatek VAT, z pewnością skorzystają na szkoleniu.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków
tel. (12) 66-15-335
Fax: (12) 62-69-200
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 945-20-17-156