facebook events

Renata Marek - ekspert w obszarze podatku VAT, trener Ministerstwa Finansów z zakresu podatku VAT. Doświadczenie w zakresie rozliczania VAT zdobyła będąc pracownikiem aparatu skarbowego od 1995 roku, w tym na stanowiskach kierowniczych i koordynujących. 

Od ponad dwóch dekad prowadzi szkolenia, seminaria i warsztaty dla pracowników finansowych, urzędników podatkowych, głównych księgowych, radców prawnych, audytorów i lustratorów. Jest osobą wyjątkowo komunikatywną.

Szkolenia podatkowe Ranata Marek

Wykładowca Renata Marek jest bardzo kompetentna w przekazywaniu swojej wiedzy. Zajęcia edukacyjne prowadzi zazwyczaj w sposób praktyczny, ilustrując zmiany w przepisach i pokazując obliczenia na rzeczywistych przykładach. Podczas zajęć studenci mają możliwość zadawania pytań i bez obaw wyrażają swoje obawy. Potwierdzają to anonimowe ankiety.

 

Data rozpoczęcia
Szkolenie
Miasto
Trener
Dodatkowe informacje
17 Wrz 2024


Kraków


szkolenie współprowadzone przez 2 ekspertów!

Poza doświadczeniem zawodowym Pani Ranata Marek posiada także kwalifikacje do prowadzenia zajęć dydaktycznych. Jest to istotna umiejętność pozwalająca w jasny i zrozumiały sposób przekazać posiadaną wiedzę.

Kto skorzysta ze szkoleń z podatkowych p. Renaty Marek

Podatek VAT w spółdzielniach mieszkaniowych wymaga tak samo dużej wiedzy jak w działach księgowych dużych firm. Każdy podmiot zobligowany jest do stosowania się do najnowszych rozwiązań wprowadzonych przez rząd. Oznacza to, że w naszym szkoleniu z podatku VAT powinny brać regularnie udział pracownicy:

  • biur księgowych,
  • niewielkich firm,
  • podmiotów prawnych,
  • dużych spółek akcyjnych,
  • spółdzielni,
  • jednostek oświatowych,
  • jednostek samorządów terytorialnych.

Wszyscy pracownicy, którzy rozliczają podatek VAT, z pewnością skorzystają na szkoleniu.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube