facebook events

Nieprzestrzeganie prawa pracy może się wiązać z poważnymi konsekwencjami. Przepisy zawarte w kodeksie pracy regulują liczbę przepracowanych godzin oraz wymogi w zakresie czasu wolnego dla pracownika. Należy także zagwarantować mu odpowiednie warunki pracy. W związku z ciągłymi zmianami wprowadzanymi przez rząd, niektóre wymogi mogą się znacząco zmieniać. Dlatego też należy regularnie sprawdzać aktualny stan prawny i dostosowywać się do nowych regulacji. Bardzo pomocne w tym zakresie są nasze szkolenia z kodeksu pracy.

Do kogo skierowane są oferowane przez nas szkolenia z Kodeksu Pracy?

Znajomość przepisów oraz ich praktyczne zastosowanie wymagane jest od wszystkich pracowników firmy. Temat ten najbardziej dotyczy jednak działu kadr oraz HR. Jednak kierownicy także powinni orientować się w prawie pracy.

Dla nich wszystkich przygotowaliśmy specjalne szkolenia omawiające najnowsze zmiany w kodeksie pracy. Obok teoretycznego omówienia przepisów przeprowadzamy także liczne ćwiczenia, pozwalające zdobyć praktyczne umiejętności korzystania z nowej wiedzy. Na koniec odbywa się sesja pytań i odpowiedzi, w której czasie uczestnicy szkolenia mogą rozwiać wątpliwości dotyczące prawa pracy.

Forma szkoleń z prawa pracy dostosowana do Twoich potrzeb

W naszej ofercie dostępne są trzy sposoby przeprowadzenia zajęć:

  • stacjonarne szkolenie zamknięte i otwarte z zakresu kodeksu pracy organizowane w rożnych miasta polski.
  • wyjazdowe zajęcia, organizowane we wskazanym przez Ciebie miejscu. Doskonała okazja, by poznać nowe regiony kraju i jednocześnie poznać nowe przepisy obowiązujące pracodawców w zakresie pracy,
  • szkolenie z prawa pracy online, w formie webinariów. Bardzo elastyczna forma dostępna z każdego miejsca w Polsce, a nawet na świecie. Oszczędności związane z brakiem dojazdu oraz noclegu wykorzystać można na zakup kolejnych, ciekawych szkoleń.

W zależności od ilości omawianego materiału szkolenie może trwać jeden lub kilka dni.

Najważniejsze zalety szkolenia z kodeksu pracy

Nasza kadra dydaktyczna składa się z osób pracujących wcześniej w urzędach administracji państwowej. Mieli oni tam styczność także z tematem praw pracownika. Kodeks pracy nie stanowi dla nich tajemnicy zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Odpowiednie przygotowanie pod kątem nauczania ułatwia naszym pracownikom przekazanie posiadanej wiedzy uczestnikom szkolenia.

Zmiany w kodeksie pracy następują niezwykle dynamicznie. Dlatego też stawiamy przede wszystkim na praktyczną umiejętność wprowadzenia ich w życie. Nasze szkolenia opierają się na ćwiczeniach oraz sesjach pytań i dyskusji.

Naszymi atutami jest także 15 lat doświadczenia w prowadzeniu tego typu szkoleń. Aktualnie przeprowadzamy zajęcia dla 300 grup każdego roku. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i potrafimy prowadzić szkolenia z prawa pracy w ten sposób, by przekazać jak najwięcej użytecznych informacji.

Czy szkolenia z prawa pracy są tak ważne?

Regularne uczęszczanie na szkolenia dotyczące zmian w kodeksie pracy pozwala wprowadzać wszystkie zmiany na bieżąco. Usprawnia to działanie całej firmy, a jednocześnie umożliwia unikania potencjalnych kar. Praktyczne umiejętności zdobyte na naszych zajęciach to najlepsza inwestycja dla każdej firmy, spółki czy osoby prawnej. W razie pytań dotyczących organizacji kursu zawsze chętnie służymy pomocą pod naszym numerem telefonu.

 

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube