background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Webinar: AKTUALIZACJA WIEDZY Z ZAKRESU PODATKU DOCHODOWEGO I RACHUNKOWOŚCI W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH w 2022 r.

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent- wieloletni pracownik aparatu skarbowego, biegły rewident, doradca podatkowy, specjalista w zakresie podatku dochodowego oraz rachunkowości w spółdzielczości mieszkaniowej, wykładowca współpracujący z naszą Firmą od początku jej istnienia, cieszący się nieustającym uznaniem uczestników naszych szkoleń w tym służb finansowo-księgowych spółdzielni mieszkaniowych, autor już ponad tysiąca szkoleń otwartych i wielu zamkniętych- Pani Emilia Kozień

 

Termin szkolenia: 07.09.2022, godz. 09:00-15:00

Cena: 430 zł cena ostateczna!

Uwaga! Za każdy dodatkowy dostęp otrzymujecie Państwo 50% rabatu!

Webinar obejmuje moduł pytań i odpowiedzi

 

OSOBY ZAINTERESOWANE SZCZEGÓŁOWYM PROGRAMEM PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-09-07 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 1
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych