background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR: JAK DOKONYWAĆ POTRĄCEŃ Z WYNAGRODZENIA I ZASIŁKÓW 2022

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie ma na celu przygotowanie specjalistów działów płac do kompleksowego dokonywania potrąceń z wynagrodzenia za pracę, zasiłków i innych wierzytelności pracowników oraz wykonawców umów cywilnoprawnych. Uczestnicy dowiedzą się, jak obliczać poszczególne potrącenia pod względem rachunkowym, jakie stosować limity i które świadczenia są wolne od egzekucji. Poznają zasady wszczęcia i prowadzenia postępowania egzekucyjnego, współpracy z organami egzekucyjnymi oraz formułowania do nich pism. Zagadnienia wykładowca prezentuje na podstawie konkretnych sytuacji życiowych i wyliczeń, interpretacji PIP i resortu pracy oraz najnowszego orzecznictwa. Uczestnicy mogą na bieżąco zadawać pytania, a zgłaszane wątpliwości rozwiązać na przykładach.

 TERMIN SZKOLENIA: 03.06.2022

Godzina szkolenia: 9.00-14.00

CENA SZKOLENIA: 349 zł + VAT/os.

Za każdy dodatkowy dostęp otrzymujecie Państwo 50% rabatu! 

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZ

Prelegent: Pani Renata Majewska - właścicielka firmy szkoleniowej  Biuro Kadr i Płac, jest niezależnym ekspertem z prawa pracy, a zwłaszcza z obliczania wynagrodzeń w ujęciu praktycznym, doświadczonym wykładowcą z tych dziedzin i cenionym redaktorem prawnym. Cechą charakterystyczną Pani  Renaty Majewskiej jest dokonywanie odczytów w ujęciu interdyscyplinarnym – problem wyjaśnia kompleksowo w aspekcie prawa pracy, cywilnego, ubezpieczeń społecznych i podatkowego.

Podczas szkolenia wykładowca omówi m.in.:

podstawowe zasady dokonywania potrąceń z wynagrodzenia za pracę

wszczęcie egzekucji z wynagrodzenia za pracę

obowiązkowe potrącenia z wynagrodzenia za pracę

obowiązkowe potrącenia z wynagrodzenia za pracę w szczególnych przypadkach

dobrowolne potrącenia z wynagrodzenia za pracę

rola i obowiązki pracodawcy w egzekucji z wynagrodzenia za pracę

rozwiązywanie zbiegów egzekucji do wynagrodzenia za pracę

potrącenia z umów zlecenia, o dzieło i kontraktu menedżerskiego

Potrącenia z zasiłków z ubezpieczenia chorobowego w 2021 roku

Więcej informacji w ulotce
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-06-03 10:00
Zgłoszeni uczestnicy: 3
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych