background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): NOWY POLSKI ŁAD. WPŁYW NA PODATKI I RACHUNKOWOŚĆ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent: wieloletni pracownik aparatu skarbowego, biegły rewident, doradca podatkowy, specjalista w zakresie podatku dochodowego oraz rachunkowości w spółdzielczości mieszkaniowej, wykładowca współpracujący z naszą Firmą od początku jej istnienia, cieszący się nieustającym uznaniem uczestników naszych szkoleń w tym służb finansowo- księgowych  spółdzielni mieszkaniowych, autor już ponad tysiąca szkoleń otwartych i wielu zamkniętych – Pani Emilia Kozień

 

Termin szkolenia: 18.10.2021, godz. 9.00 – 15.00

CENA SZKOLENIA: 269 zł (cena ostateczna!!!)

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA JUŻ WKRÓTCE

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia oraz autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf –przesłane mailem w dniu szkolenia).  Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

Formy zgłaszania uczestnictwa - elektronicznie poprzez formularz na stronie.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na kto rym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.

KAŻDY Z UCZESTNIKÓW OTRZYMA TAKŻE ZAŚWIADCZENIE UCZESTNICTWA W SZKOLENIU !!!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-10-18 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 3
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych