background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (Szkolenie On-Line): VAT 2021: SLIM VAT I INNE ZMIANY OD 1 STYCZNIA 2021

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (12) 66-15-335 (336)

Prelegent: Pan Piotr Wnorowski - doradca podatkowy - sprawami podatkowymi zajmuje się od bez mała 25 lat. Doświadczenie zdobywał zarówno w administracji skarbowej, jak i w jednej z najbardziej znanych w kraju kancelarii adwokackich. Od 2001 roku posiada uprawnienia doradcy podatkowego. Pracował dla należących do największych w swoich sektorach instytucji finansowych i firm telekomunikacyjnych. Obecnie prowadzi własną praktykę. Specjalizuje się w opodatkowaniu międzynarodowym, kwestiach podatkowych związanych z własnością intelektualną, informatyką oraz działalnością innowacyjną. Reprezentuje klientów w postępowaniach podatkowych i kontrolnych a także w postępowaniach przed sądami administracyjnymi.

 

01.12.2020, godz. 10.00 – 14.30

CENA SZKOLENIA : 299 zł + VAT/os.

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe(w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia), imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

Szkolenie w formie webinarium realizujemy tak samo jak szkolenia otwarte, ale salę szkoleniową zastępuje platforma webinarowa. Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy na której należy dokonać rejestracji i zalogować się w dniu szkolenia. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz na zakończenie wykładu mają dostęp do czatu na którym mogą zadawać pytania.

Wymagania techniczne: dostęp do Internetu oraz komputer z głośnikiem. Polecamy użycie przeglądarki FIREFOX lub GOOGLE CHROME (w razie jakichkolwiek problemów technicznych będziemy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 66-15-335/336).

Formy zgłaszania uczestnictwa - elektronicznie poprzez poniższy formularz.

 

OSOBY ZAINTERESOWANE SZCZEGÓŁOWYM PROGRAMEM SZKOLENIA PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM!

 

ZAPRASZAMY!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2020-12-01 08:00
Zgłoszeni uczestnicy: 1
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych