Darmowy webinar: Dopłaty do wypoczynku z funduszu socjalnego

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

baner eduk. czwartki

Ferie zimowe to sezon rodzinnych wyjazdów rekreacyjnych. Pracodawca może dofinansować pracownikom m.in. ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych różnego rodzaju świadczenia wypoczynkowe czy turystyczne.

Termin: 11.01.2024

Godziny: 11.00 - 12.00

Wykładowca: Renata Majewska  jest niezależnym ekspertem z prawa pracy, a zwłaszcza z obliczania wynagrodzeń w ujęciu praktycznym, doświadczonym wykładowcą z tych dziedzin i cenionym redaktorem prawnym. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim. Niemal bezpośrednio po finalizacji studiów rozpoczęła pracę w dziennikarstwie prawnym, najpierw w „Gazecie Ubezpieczeniowej”, a potem przez prawie 10 lat jako dziennikarka Działu Prawa „Rzeczpospolitej”. Przez ostatnie kilka lat działania w „Rzeczpospolitej” prowadziła dodatek poradniczy dla pracodawców z zakresu kadr i płac „DOBRA FIRMA”. To doświadczony szkoleniowiec z zakresu praktycznego rozliczania wynagrodzeń z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenie niemal wyłącznie w formie warsztatów. Cechą charakterystyczną Renaty Majewskiej jest podejście interdyscyplinarne – problem wyjaśnia kompleksowo w aspekcie prawa pracy, cywilnego, ubezpieczeń społecznych i podatkowego. Jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie - rekordowa grupa na naszym szkoleniu online liczyła 470 osób!

✴️ Rejestracja do szkolnie możliwa tylko za pomocą linku: https://www.subscribepage.com/darmowywebinar11012024

Program szkolenia

Zimowe ferie to sezon rodzinnych wyjazdów rekreacyjnych. Pracodawca może dofinansować pracownikom m.in. ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych różnego rodzaju świadczenia wypoczynkowe czy turystyczne. Zapraszamy na 1-godz., bezpłatny webinar na ten temat, podczas którego wykładowca omówi m.in.


• Na jakie dofinansowania wypoczynku pracownik może liczyć z funduszu socjalnego?
• Czy dopłaty do zorganizowanego wypoczynku dzieci przysługują tylko na młodzież do 18 lat?
• Do kiedy osoby uprawnione muszą złożyć wnioski ws. przyznania dopłaty?
• Czy dotacja socjalna przysługuje również na zieloną szkołę albo półkolonie?
• Jak z funduszu zorganizować wycieczkę turystyczną dla pracowników?

 

✴️ Rejestracja do szkolnie możliwa tylko za pomocą linku:https://www.subscribepage.com/darmowywebinar11012024 

Pobierz program szkolenia:

Szczegóły organizacyjne

✴️ Rejestracja do szkolnie możliwa tylko za pomocą linku: https://www.subscribepage.com/darmowywebinar11012024 

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Aby zagwarantować płynny proces rejestracji i organizacji szkolenia, prosimy o podanie bezpośredniego adresu e-mail oraz numeru telefonu osoby zgłaszanej. Dzięki tym danym będziemy w stanie skutecznie się komunikować i sprawnie przekazywać aktualizacje i istotne informacje dotyczące szkolenia.

Rejestracja zamknięta

Pobierz formularz rejestracji:


OPINIE UCZESTNIKÓW

Nie odpowiada Ci termin tego szkolenia, zapisz się na listę oczekujących na kolejny termin!

Podaj poprawny e-email

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube