Darmowy webinar: Skutki wzrostu minimalnego wynagrodzenia od 1 stycznia i 1 lipca 2024

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

baner eduk. czwartki

Zapraszamy na darmowy webinar poświęcony skutkom dwukrotnego wzrostu minimalnego wynagrodzenia w 2024 roku w zakresie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Wykładowca poda m.in. nowe wysokości parametrów niezbędnych do sporządzania listy płac w nowym roku kalendarzowym

Termin: 09.11.2023

Godziny: 11.00 - 12.00

Wykładowca: Renata Majewska  jest niezależnym ekspertem z prawa pracy, a zwłaszcza z obliczania wynagrodzeń w ujęciu praktycznym, doświadczonym wykładowcą z tych dziedzin i cenionym redaktorem prawnym. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim. Niemal bezpośrednio po finalizacji studiów rozpoczęła pracę w dziennikarstwie prawnym, najpierw w „Gazecie Ubezpieczeniowej”, a potem przez prawie 10 lat jako dziennikarka Działu Prawa „Rzeczpospolitej”. Przez ostatnie kilka lat działania w „Rzeczpospolitej” prowadziła dodatek poradniczy dla pracodawców z zakresu kadr i płac „DOBRA FIRMA”. To doświadczony szkoleniowiec z zakresu praktycznego rozliczania wynagrodzeń z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenie niemal wyłącznie w formie warsztatów. Cechą charakterystyczną Renaty Majewskiej jest podejście interdyscyplinarne – problem wyjaśnia kompleksowo w aspekcie prawa pracy, cywilnego, ubezpieczeń społecznych i podatkowego. Jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie - rekordowa grupa na naszym szkoleniu online liczyła 470 osób!

✴️ Rejestracja do szkolnie możliwa tylko za pomocą linku: https://www.subscribepage.com/darmowywebinar0911

Program szkolenia

Zapraszamy na darmowy webinar poświęcony skutkom dwukrotnego wzrostu minimalnego wynagrodzenia w 2024 roku w zakresie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Wykładowca poda m.in. nowe wysokości parametrów niezbędnych do sporządzania listy płac w nowym roku kalendarzowym oraz m.in.:

  • O ile wzrośnie minimalne wynagrodzenie netto?
  • Ile wyniosą w przyszłym roku dodatki nocne?
  • Jak będą się prezentować minimalne stawki godzinowe zleceniobiorców?
  • Ile wyniesie dopuszczalny limit zarobkowy działalności nieewidencjonowanej?
  • O ile więcej zapłacą przedsiębiorcy na tzw. preferencyjnych składkach?

✴️ Rejestracja do szkolnie możliwa tylko za pomocą linku: https://www.subscribepage.com/darmowywebinar0911

Pobierz program szkolenia:

Szczegóły organizacyjne

✴️ Rejestracja do szkolnie możliwa tylko za pomocą linkuhttps://www.subscribepage.com/darmowywebinar0911

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Aby zagwarantować płynny proces rejestracji i organizacji szkolenia, prosimy o podanie bezpośredniego adresu e-mail oraz numeru telefonu osoby zgłaszanej. Dzięki tym danym będziemy w stanie skutecznie się komunikować i sprawnie przekazywać aktualizacje i istotne informacje dotyczące szkolenia.

Rejestracja zamknięta

Pobierz formularz rejestracji:


OPINIE UCZESTNIKÓW

Nie odpowiada Ci termin tego szkolenia, zapisz się na listę oczekujących na kolejny termin!

Podaj poprawny e-email

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube