facebook events

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dnia 31.05.2024 (piątek) biuro będzie nieczynne. Zapraszamy do kontaktu mailowego, na wszystkie wiadomości odpowiemy dnia 03.06.2024 (poniedziałek).

Darmowy webinr: Zwolnienia podatkowe z serii PIT - 0 w świetle najnowszych interpretacji podatkowych

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

edukacyjne czwartki

Ulga dla młodych i wprowadzone przez Polski ład ulga dla pracującego seniora, ulga dla rodzin oraz ulga na powrót wpisały się na stałe do polskiego prawa podatkowego. Niemniej regulujące ich status przepisy ustawy o PIT pozostawiają dużo do życzenia i wzbudzają kontrowersje. Zapraszamy na godzinny, darmowy webinar poświęcony temu zagadnieniu.

Pani Renata Majewska - jest niezależnym ekspertem z prawa pracy, a zwłaszcza z obliczania wynagrodzeń w ujęciu praktycznym, doświadczonym wykładowcą z tych dziedzin i cenionym redaktorem prawnym. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim. Niemal bezpośrednio po finalizacji studiów rozpoczęła pracę w dziennikarstwie prawnym, najpierw w „Gazecie Ubezpieczeniowej”, a potem przez prawie 10 lat jako dziennikarka Działu Prawa „Rzeczpospolitej”. Przez ostatnie kilka lat działania w „Rzeczpospolitej” prowadziła dodatek poradniczy dla pracodawców z zakresu kadr i płac „DOBRA FIRMA”. W 2009 r. przerwała współpracę z „Rzeczpospolitą” i otworzyła własną działalność szkoleniową. To doświadczony szkoleniowiec z zakresu praktycznego rozliczania wynagrodzeń z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenie niemal wyłącznie w formie warsztatów. Podczas spotkania uczestniczy mogą na bieżącą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz razem z wykładowcą rozwiązują około 10 życiowych przykładów.

Cechą charakterystyczną Pani Renaty Majewskiej jest dokonywanie odczytów w ujęciu interdyscyplinarnym – problem wyjaśnia kompleksowo w aspekcie prawa pracy, cywilnego, ubezpieczeń społecznych i podatkowego. Jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, której rekordowa grupa na naszym szkoleniu online liczyła 470 osób!

Temin: 01.06.2023

Godziny: 11.00-12.00

Szkolenie odbedzie się na platformie MYOWNCONFERENCE

❗️ Możliwiść zapisu na szkolenie tylko pod linkiem: https://www.subscribepage.com/zwolnieniapit0

 

Program szkolenia

Ulga dla młodych i wprowadzone przez Polski ład ulga dla pracującego seniora, ulga dla rodzin oraz ulga na powrót wpisały się na stałe do polskiego prawa podatkowego. Niemniej regulujące ich status przepisy ustawy o PIT pozostawiają dużo do życzenia i wzbudzają kontrowersje. Zapraszamy na darmowy, godzinny webinar poświęcony temu zagadnieniu.

Podczas szkolenia wykładowca omówi m.in.

  • Do jakich przychodów można zastosować zwolnienia z serii PIT-0?
  • Czy z ulgi dla seniora w odniesieniu do obu przychodów może skorzystać pracownik zatrudniony gdzie indziej na zlecenie?
  • Czy zawieszając działalność gospodarczą, senior podlega pod ulgę dla seniora?
  • Jak w praktyce ustalać roczny limit przychodów zwolnionych 85.528?
  • Czy po przekroczeniu rocznego limitu 85.528 podatnik może złożyć wniosek o nienaliczanie PIT do kwoty 30.000 zł?

❗️ Możliwiść zapisu na szkolenie tylko pod linkiem: https://www.subscribepage.com/zwolnieniapit0

Pobierz program szkolenia:

Szczegóły organizacyjne

Temin: 01.06.2023

Godziny: 11.00-12.00

Szkolenie odbedzie się na platformie MYOWNCONFERENCE

❗️ Możliwiść zapisu na szkolenie tylko pod linkiem: https://www.subscribepage.com/zwolnieniapit0

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Aby zagwarantować płynny proces rejestracji i organizacji szkolenia, prosimy o podanie bezpośredniego adresu e-mail oraz numeru telefonu osoby zgłaszanej. Dzięki tym danym będziemy w stanie skutecznie się komunikować i sprawnie przekazywać aktualizacje i istotne informacje dotyczące szkolenia.

Rejestracja zamknięta

Pobierz formularz rejestracji:


OPINIE UCZESTNIKÓW

Nie odpowiada Ci termin tego szkolenia, zapisz się na listę oczekujących na kolejny termin!

Podaj poprawny e-email

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube