background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

OPŁATY ZA LOKALE EWIDENCJA ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH WINDYKACJA NA STANOWISKACH PRACY PRAKTYCZNE PODEJŚCIE DO ZAGADNIEŃ EWIDENCJI W UJĘCIU RACHUNKOWYM I PODATKOWYM NA PRZYKŁADACH

Miejsce szkolenia:

Ibis Styles Lublin Stare Miasto
Aleja Solidarności 7, Lublin
Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykładowca: wieloletni, doświadczony pracownik w spółdzielni mieszkaniowej, lustrator, posiadający uprawnienia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, uczestnik przy badaniu sprawozdań finansowych SM, powoływana na biegłego sądowego w sprawach spółdzielczości mieszkaniowej – Pani Wiesława Bajer

Termin szkolenia:

 02.06.22 godz. 10.00

Cena: 499 zł + VAT 23%

Miejsce szkolenia: Hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto, al. Solidarności 7, Lublin

 

Uwaga! Przy zgłoszeniu min. 3 osób 5% rabat!

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA ZNAJDUJE SIĘ W ULOTCE

 

Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, imienne zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu, posiłek, przerwy kawowe.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-06-02 10:00
Zgłoszeni uczestnicy: 3
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych