Szkolenie online: Finansowanie termomodernizacji i odnawialnych źródeł energii

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oze

Szkolenie będzie obejmowało zagadnienia szeroko rozumianej termomodernizacji, w tym również programu Feniks czy też premii termomodernizacyjnej BGK

✴️ Dlaczego warto wziąć udział:

 • Doświadczony prelegent
 • Praktyczny charakter
 • Rozwiązywanie realnych problemów 
 • Wykład interaktywny

✴️ Cel szkolenia:

 • Nabycie kompleksowej wiedzy na temat dostępnych źródeł finansowania
 • Uzyskanie informacji dotyczącej procesu przygotowywania projektu
 • Efektywne wdrożenie termomodernizacji i odnawialnych źródeł energii
 • Przygotowanie uczestników do skutecznego planowania, realizacji i finansowania projektów
 • Przekazanie praktycznych wskazówek jak poprawnie napisać wniosek o dofinansowanie

✴️  Dla kogo:

 • Przedstawiciele spółdzielni i wspólnot zajmujący się zarządzaniem nieruchomościami mogą zyskać zrozumienie różnych opcji finansowania, co pozwoli im lepiej planować inwestycje w efektywność energetyczną
 • Pracownicy sektora publicznego: zajmujący się planowaniem przestrzennym, energetyką lub finansami publicznymi mogą znaleźć w szkoleniu informacje pomocne przy tworzeniu programów wspierających termomodernizację i odnawialne źródła energii
 • Wszystkie osoby zainteresowane termomodernizacją oraz odnawialnymi źródłami energii

Termin: 26.04.2024

Godziny: 9.00 – 13.00

Cena:

 • Pakiet standard: 349 zł cena ostateczna
 • Pakiet premium: 399 zł cena ostateczna

Pakiet standard obejmuje: szkolenie online na żywo, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia), imienne zaświadczenie o odbyciu kursu.

Pakiet premium obejmuje: szkolenie online na żywo + dostęp do nagrania na okres 5 dni, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia), imienne zaświadczenie o odbyciu kursu.

Webinar moduły pytań i odpowiedzi!

Marcin Kibitlewski Od 2004 roku zajmuje się funduszami europejskimi oraz tworzeniem biznes planów, studium wykonalności i analiz finansowych, zarówno od strony przygotowania dokumentów, jak również oceny projektów inwestycyjnych. Na co dzień pomaga w pozyskiwaniu funduszy na inwestycje realizowane na terenie całego kraju. W swoim dorobku ma ponad 300 projektów na łączną kwotę ponad 400 mln zł.
Wieloletni trener szkoleń z zakresu współfinansowania inwestycji przy wsparciu środków unijnych, sporządzania biznes planów, studium wykonalności oraz analiz finansowych, posiadający doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji jak również weryfikacji projektów od strony Instytucji Wdrażającej. W ramach przeprowadzonych szkoleń przeszkolił ponad 5 700 osób w trakcie ponad 8 400 godzin szkoleniowych. Ekspert ds. oceny projektów w zakresie studium wykonalności Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
Z wykształcenia jest magistrem ekonomii. Ukończył Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu w Białymstoku, studia podyplomowe z zakresu Zintegrowanych systemów zarządzania jakością, był stypendystą Universidade da Beira Interior w Portugalii. Ukończył kurs trenerski Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, kurs „Nowoczesny Project Manager – zarzadzanie projektami według IPMA” –szkolenie z zakresu zarządzania projektami oraz kurs „Analityk Finansowy – szkolenia i certyfikacja CFA” – szkolenie zrealizowane przez Danish Technological Institute Polska Sp. z o.o.

 

 

Program szkolenia

Szkolenie będzie obejmowało zagadnienia szeroko rozumianej termomodernizacji, w tym również programu Feniks czy też premii termomodernizacyjnej BGK

1. Zasady podziału środków finansowych na termomodernizację w Polsce
2. Dostępne środki unijne na OZE dla projektów z poziomu regionalnego.
3. Dostępne środki unijne na OZE dla projektów z poziomu krajowego.
4. Omówienie i wybór dotacji możliwych do uzyskania w zakresie termomodernizacji i OZE.
5. Ścieżka aplikowania o wsparcie.
6. Wybór dokumentacji programowej – jakie dokumenty są najistotniejsze z punktu widzenia sporządzenia wniosku o dofinansowanie.
7. W jaki sposób określić poziom wydatków kwalifikowanych w świetle najnowszych przepisów prawnych.
8. Źródła informacji o funduszach europejskich, czyli gdzie szukać informacji o aktualnych konkursach
9. Sesja pytań i odpowiedzi

Pobierz program szkolenia: 26.04.24 termomodernizacji i OZE.pdf

Szczegóły organizacyjne

Termin: 26.04.2024

Godziny: 9.00 – 13.00

Cena:

 • Pakiet standard: 349 zł cena ostateczna
 • Pakiet premium: 399 zł cena ostateczna

Pakiet standard obejmuje: szkolenie online na żywo, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia), imienne zaświadczenie o odbyciu kursu.

Pakiet premium obejmuje: szkolenie online na żywo + dostęp do nagrania na okres 5 dni, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia), imienne zaświadczenie o odbyciu kursu.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: ClickMeeting

Webinar moduły pytań i odpowiedzi! 

Więcej szczegółów do pobrania w ulotce.

✔ Cena zawiera:

 • dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia,
 • zaświadczenie o ukończonym szkoleniu 
 • autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia).

✔ Sposób zapłaty:

 • faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Aby zagwarantować płynny proces rejestracji i organizacji szkolenia, prosimy o podanie bezpośredniego adresu e-mail oraz numeru telefonu osoby zgłaszanej. Dzięki tym danym będziemy w stanie skutecznie się komunikować i sprawnie przekazywać aktualizacje i istotne informacje dotyczące szkolenia.

Rejestracja kończy się 2024-04-26 10:00
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Pobierz formularz rejestracji: formularz.pdf


Inne szkolenia tego prowadzącego:


Kliknij tutaj żeby zobaczyć więcej szkoleń.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Nie odpowiada Ci termin tego szkolenia, zapisz się na listę oczekujących na kolejny termin!

Podaj poprawny e-email

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube