background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): JAK TWORZYĆ REGULAMINY, ŻEBY DO CZEGOŚ SIĘ PRZYDAŁY…..

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PRAWO WEWNĄTRZSPÓŁDZIELCZE – ZASADY TWORZENIA WEWNĘTRZNYCH UREGULOWAŃ PRAWNYCH W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH

 

Adresaci szkolenia: członkowie rad nadzorczych, zarządów, pracownicy oraz spółdzielcy zainteresowani problematyką spółdzielczości mieszkaniowej. 

Cel szkolenia: nabycie podstawowej wiedzy oraz praktycznej umiejętności tworzenia aktów prawa wewnątrzspółdzielczego: uchwał, regulaminów, zarządzeń itp. Dostarczenie szablonów propozycji sprawdzonych rozwiązań.

Prelegent: Stanisław Piech- Wiceprezes Zarządu SM  od 2015 r, sekretarz RN SM w latach 1995-2014. Specjalizuje się w tematyce związanej z działalnością spółdzielni mieszkaniowych, którą zna od teorii po praktykę. Tworzy i aktualizuje -  uwzględniając zmiany w prawie – wszelką dokumentację wewnętrzną w spółdzielniach mieszkaniowych  i wspólnotach mieszkaniowych takich jak statuty , regulaminy, umowy itp. Doświadczenie dydaktyczne,  w tym profesjonalną umiejętność przekazywania wiedzy, zdobył zajmując stanowiska dydaktyka, pedagoga i dyrektora placówki oświatowej. Prowadził zajęcia na wszystkich szczeblach kształcenia w tym z wykorzystaniem metod kształcenia na odległość. Zajmuje się także do dziś przekazywaniem wiedzy na temat: jak efektywnie szkolić. Jest osobą wysoce komunikatywną o ogromnym doświadczeniu, obdarzoną poczuciem humoru i empatią. 

 

TERMIN: 21.06.2021r., godz. 9.00 – 14.00

CENA SZKOLENIA: 260 zł + podatek VAT

 

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia oraz autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia). Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: clickmeeting

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-06-21 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 0
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych