Szkolenie online: Źródła finansowania inwestycji technologicznych w zakresie energetyki odnawialnej

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent: prof. hon. dr inż. dr h.c. Robert Jeżewski - ekonomista, ekspert ds. efektywności energetycznej i OZE, przedsiębiorca, trener biznesu i szkoleniowiec o bogatym doświadczeniu zawodowym, autor projektów i kampanii społecznych. Prezes zarządu fundacji Pro Economico Bono zajmującej się m.in. Odnawialnymi Źródłami Energii (organizacja warsztatów, konferencji i prelekcji skoncentrowancyh głównie na odnawialnych źródłach energii, elektryce, audycie energetycznym, termomodernizacji, budownictwie energooszczędnym i pasywnym). Praktyk (dyrektor zarządzający i główny inżynier ds. efektywności energetycznej w Green Globe Energy, Art Directror w ART Coliber, oraz partner w JEZEWSKI & Partners Entrepreneur Consulting). Profesor honorowy (prof. hon.) California Church and University Institute w Tampa (FL), oraz doctor honoris causa (dr h.c.) Abide University w Los Angeles (CA). Ukończył także Business for All na Harvard Business School Publishing, obecnie słuchacz studiów podyplomowych Master of Business Administration na Academy Europe Open University w Hannover, oraz programu Financial Markets na Yale University.

Ukończył wiele kursów m.in. z zakresu odnawialnych źródeł energii i technologii w przedsiębiorstwach techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacji, analizy finansowej, zarządzania projektami, kosztorysowania.  Posiadacz  uprawnień  SEP D i E, MR do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, UDT fotowoltaika, uprawnień pilota drona VLOS kat. OPEN A1, A2, A3, w trakcie zdobywania VLOS kat. SPECIFIC NSTS-01 i BVLOS kat. SPECIFIC NSTS-05.

Autor wielu publikacji naukowych i popularno-naukowych (82 pozycje).

 

Termin: 28.07.2023

Godziny: 9:00 – 15:00

Cena: 299zł (cena ostateczna)

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!


Organizator szkolenia oświadcza, że cała treść szkolenia (w tym materiały) dostępna po zalogowaniu do platformy jest przedmiotem praw autorskich. Zakazuje się nagrywania, kopiowania, powielania, robienia zdjęć oraz dalszego przekazywania treści bez zgody właściciela praw autorskich

Program szkolenia

1.   Fundusze europejskie:

1.1 Szwajcarski Mechanizm Finansowy

1.2 Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej

1.3 Fundusze Norweskie

2.  Fundusze krajowe

2.1 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

2.2 Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

2.3 Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka

2.4 Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

2.5 Regionalne Programy Operacyjne

2.6 Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

3.  Inny rodzaj finansowania

3.1 Kredyty

3.2 Pożyczki

3.3 Dotacje

3.4 Leasing

3.5 Emisja obligacji (akcji)

3.6 Prywatny inwestor (Private Equity, Venture Capital)

3.7 Udział trzeciej strony (formy partnerstwa publiczno – prywatnego klastry)

3.8 Środki własne

Pobierz program szkolenia: 28.07.2023 Żródła finansowania inwestycji technologicznych.pdf

Szczegóły organizacyjne

Termin: 28.07.2023

Godziny: 9:00 – 15:00

Cena: 299zł (cena ostateczna)

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!
Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: MyOwnConference


Organizator szkolenia oświadcza, że cała treść szkolenia (w tym materiały) dostępna po zalogowaniu do platformy jest przedmiotem praw autorskich. Zakazuje się nagrywania, kopiowania, powielania, robienia zdjęć oraz dalszego przekazywania treści bez zgody właściciela praw autorskich

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Aby zagwarantować płynny proces rejestracji i organizacji szkolenia, prosimy o podanie bezpośredniego adresu e-mail oraz numeru telefonu osoby zgłaszanej. Dzięki tym danym będziemy w stanie skutecznie się komunikować i sprawnie przekazywać aktualizacje i istotne informacje dotyczące szkolenia.

Rejestracja zamknięta

Pobierz formularz rejestracji: 28.07.2023 Żródła finansowania inwestycji technologicznych formularz.pdf


Inne szkolenia tego prowadzącego:

Brak szkoleń

Kliknij tutaj żeby zobaczyć więcej szkoleń.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Nie odpowiada Ci termin tego szkolenia, zapisz się na listę oczekujących na kolejny termin!

Podaj poprawny e-email

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube