background

Szkolenia dla firm

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR: MDR – RAPORTOWANIE SCHEMATÓW PODATKOWYCH w Spółdzielczości Mieszkaniowej

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Celem szkolenia jest prezentacja zasad funkcjonowania przepisów dotyczących raportowania schematów podatkowych w kontekście działalności Spółdzielni Mieszkaniowych. Od 1 stycznia 2019 roku do Ordynacji podatkowej zostały wprowadzone regulacje zobowiązujące podatników oraz ich doradców prawnych i podatkowych do raportowania schematów podatkowych. Obowiązek raportowania schematów podatkowych objął również Spółdzielnie Mieszkaniowe. Ustawodawca nie wyłączył bowiem tej kategorii podmiotów z konieczności weryfikacji stosowanych rozwiązań podatkowych oraz raportowania ich Szefowi KAS jako schematów podatkowych. W trakcie szkolenia zostaną zaprezentowane przesłanki pozwalające na identyfikację schematów podatkowych w Spółdzielniach Mieszkaniowych, sposób raportowania schematów podatkowych oraz sposoby zabezpieczenia się przed sankcjami, które Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz jej księgowy mogliby ponieść w przypadku niezgłoszenia schematu podatkowego.

 

Szkolenie poprowadzi Kacper Sołoniewicz - adwokat, doradca podatkowy, ekspert m.in. w zagadnieniach dotyczących MDR- RAPORTOWANIU SCHEMATÓW PODATKOWYCH w Spółdzielczości Mieszkaniowej. Właściciel kancelarii prawno-podatkowej zs. w Łodzi. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w szczególności podatkach CIT i PIT, prawie handlowym oraz prawie karnym skarbowym i karnym gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz podmiotów gospodarczych z udziałem jednostek samorządu terytorialnego i Skarbu Państwa. Autor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prelegent na szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, prawa handlowego oraz prawa karnego skarbowego. Wykładowca w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Termin szkolenia: 05.01.2022

Godzina szkolenia. 09:00 – 13:30

Cena szkolenia: 339 zł + 23% VAT

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia oraz  autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf –przesłane mailem w dniu szkolenia). Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

Formy zgłaszania uczestnictwa - elektronicznie poprzez formularz na stronie.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAŁĄCZONEJ ULOTCE !!

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.

UWAGA! W szkoleniach online zgłoszenie jednego uczestnika jest równoznaczne z uzyskaniem jednego dostępu.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-01-05 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 1
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych