background

Szkolenia dla firm

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (Szkolenie OnLine): Podatek dochodowy od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą 2020r.

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ULOTCE!

 

Prelegent: Pani Lucyna Tarnowska - ekspert z dziedziny PDOF z wieloletnim doświadczeniem w pracy w organach skarbowych, w tym na stanowisku kierowniczym., wieloletni wykładowca.

 

03.12.2020, godz. 10.00 – 15.00
CENA SZKOLENIA : 240 zł + VAT/os.

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia), imienny certyfikat ukończenia (wysłany pocztą tradycyjną po szkoleniu). Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: CLICKMEETING

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.  Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ULOTCE!

Zapraszamy!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2020-12-03 10:00
Pozostało miejsc: 29
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Imienny certyfikat uczestnictwa wraz z oryginałem faktury zostaną wysłane pocztą. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych