facebook events

W dziedzinie księgowości w ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych rozwiazań takich jak szybkie płatności, slim VAT. Jednak te nowe zmiany są często wprowadzane szybko, co prowadzi do błędów i nieścisłości. Dlatego kluczowe jest, aby być na bieżąco z najnowszą wiedzą i umiejętnościami, aby uniknąć błędów księgowych. Regularne szkolenia od firm są wysoce zalecane, ponieważ jest to najskuteczniejszy sposób zabezpieczenia się przed takimi błędami. To trudne zadanie dla pracowników księgowości, aby nadążyć za ciągłymi zmianami, poprawkami i nowymi osiągnięciami w dziedzinie podatków. Wprawdzie mogą oni sięgać po portale internetowe lub specjalistyczne czasopisma, ale ich treść jest w większości teoretyczna.\

Gdzie organizowane są szkolenia dla firm?

Prowadzimy jedno lub kilkudniowe szkolenia w dogodnej formie – stacjonarnie, na wyjazdach lub przez on-line. Zapewnia to największą elastyczność dla naszych klientów. Posiadamy także wykwalifikowaną i bardzo doświadczoną kadrę dydaktyczną, potrafiącą przekazać wiedzę i, co ważniejsze, umiejętność skorzystania z nowych informacji.

Stacjonarne szkolenie zamknięte i otwarte organizowane w rożnych miasta polski:

  • Kraków
  • Katowice
  • Rzeszów
  • Warszawa
  • Wrocław

W zależności od ilości omawianego materiału szkolenie może trwać jeden lub kilka dni.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube