facebook events

Coraz więcej firm stawia na przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek, ale wciąż zdarzają się sytuacje, w której pracownicy stają się ofiarami mobbingu. W styczniu br. Grupa Gowork na grupie 120 tysięcy osób przeprowadziła badanie, z którego wynika, że niemal co 6 ankietowany był świadkiem zachowań mobbingowych w swoim miejscu pracy!

Obowiązek przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy spoczywa na pracodawcy. W celu jego realizacji wdrażane są wewnętrzne procedury antymobbingowe.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania webinaru poświęconemu tematowi mobbingu i dyskryminacji w miejscu pracy, który poprowadziła radca prawny - Agnieszka Bagieńska-Petryka.

Kliknij w poniższą grafikę aby przejść do nagrania w serwisie YouTube:

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube