background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Szkolenie online: "Pytania, na które musisz znać odpowiedź: Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT) i rachunkowość w Spółdzielniach Mieszkaniowych" TY PYTASZ, EKSPERT ODPOWIADA

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy Państwa na jedyne takie szkolenie na rynku dla branży Spółdzielni Mieszkaniowych.

"Pytania, na które musisz znać odpowiedź: Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT) i rachunkowość w Spółdzielniach Mieszkaniowych"

TY PYTASZ, EKSPERT ODPOWIADA

To praktyczne szkolenie, w trakcie którego przedstawimy i omówimy pytania i problematyczne zagadnienia jakie towarzyszą Państwu w codziennej pracy w Spółdzielniach Mieszkaniowych. Jeżeli spotkałeś się z trudnym lub ciekawym przypadkiem i nie jesteś pewien jak postąpić, weź udział w naszym wydarzeniu - w nowej formule „Ty pytasz, a ekspert odpowiada”. Dzięki takiej formie, uczestnicy webinaru zapoznają się z problemami borykającymi inne spółdzielnie, a rozwiązania zaproponowane przez eksperta przełożą się na uniknięcie podobnych błędów w przyszłości.

Ekspertem będzie - bardzo dobrze Państwu znana - Pani Wiesława Bajer!

Termin: 06.10.2022, godz. 9.00

Cena szkolenia: 549 z (cena ostateczna)

 

Jak będzie wyglądać wydarzenie (więcej informacji i zapisy): Dowiedz się więcej (kliknij)

 

* Rejestracja nie została zamknięta - formularz zapisu pod linkiem: https://www.subscribepage.com/ty-pytasz-ekspert-odpowiada-ece
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja na szkolenie zakończona.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych