background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Szkolenie Online: Procedury wewnętrzne – MDR w Spółdzielniach Mieszkaniowych. Wdrożenie i stosowanie. Wzór procedury.

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan szkolenia:

  • Schematy podatkowe w Spółdzielniach Mieszkaniowych – przykłady praktyczne.
  • Podmioty zobowiązane do posiadania procedury wewnętrznej MDR.
  • Sankcje za brak wdrożenia procedury wewnętrznej MDR.
  • Wymogi ustawowe jakie musi spełnić prawidłowa procedura wewnętrzna MDR.
  • Omówienie założeń działania procedury wewnętrznej na podstawie WZORU procedury przygotowanego dla uczestników szkolenia.
  • Zaprezentowanie KROK PO KROKU działania procedury wewnętrznej na przykładzie konkretnych schematów podatkowych występujących w Spółdzielniach Mieszkaniowych.
  • Pytania i odpowiedzi.

 

Termin: 24.10.2022

godz. 09.00 – 12.30

PROMOCYJNA CENA SZKOLENIA:

339 zł+ 23 % VAT

 

Prelegent: Kacper Sołoniewicz - adwokat, doradca podatkowy, ekspert m.in. w zagadnieniach dotyczących MDR- RAPORTOWANIU SCHEMATÓW PODATKOWYCH w Spółdzielczości Mieszkaniowej. Właściciel kancelarii prawno-podatkowej zs. w Łodzi. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w szczególności podatkach CIT i PIT, prawie handlowym oraz prawie karnym skarbowym i karnym gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz podmiotów gospodarczych z udziałem jednostek samorządu terytorialnego i Skarbu Państwa. Autor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prelegent na szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, prawa handlowego oraz prawa karnego skarbowego. Wykładowca w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia oraz autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf –przesłane mailem w dniu szkolenia).

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

Formy zgłaszania uczestnictwa - elektronicznie poprzez formularz na stronie.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAŁĄCZONEJ ULOTCE !! 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-10-24 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 9
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych