background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Webinar: Polski Ład wersja 2.0 – w kontekście obowiązków płatnika od 01.07.2022.

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

Prelegent: Pani Joanna Ruszczak - specjalista ds. płac i kadr z dużym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i praktyczną znajomością zagadnień związanych z zatrudnianiem i rozliczaniem pracowników w małych i średnich przedsiębiorstwach, a w szczególności znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz zagadnień związanych z zatrudnieniem cudzoziemców w Polsce. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydział Prawa i Administracji w zakresie Prawo Pracy.

Termin: 20.06.2022r., godz. 9:00

 

CENA SZKOLENIA: 349zł + 23%VAT

Za każdy dodatkowy dostęp otrzymujecie Państwo 50% rabatu!

 

 

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, zaświadczenie o ukończonym szkoleniu oraz autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia). Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference

UWAGA! W szkoleniach online zgłoszenie jednego uczestnika jest równoznaczne z uzyskaniem jednego dostępu do szkolenia, jeden dostęp oznacza udział jednej osoby. W szkoleniach online mogą brać udział wyłącznie osoby, które dokonały imiennego zgłoszenia na dane szkolenie.

Organizator szkolenia oświadcza, że cała treść szkolenia (w tym materiały) dostępna po zalogowaniu do platformy jest przedmiotem praw autorskich. Zakazuje się nagrywania, kopiowania, powielania, robienia zdjęć oraz  dalszego przekazywania treści  bez zgody właściciela praw autorskich.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM W ZAŁĄCZONEJ ULOTCE!!!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-06-20 09:00
Pozostało miejsc: 46
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych