background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Webinar (szkolenie OnLine): Obowiązki zakładów pracy w zakresie PDOF w 2021r.(podsumowanie). Proponowane zmiany na 2022r. („Polski Ład”) w obowiązkach płatników PDOF

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ULOTCE!

Webinar prowadzony na zasadzie przepisów obowiązujących  w 2021 w zakładach pracy z uwzględnieniem zmian wprowadzanych od 01 stycznia 2022 roku (metoda porównawcza)

 

Prelegent: Pani Małgorzata Świątek - ekspert z zakresu podatku dochodowego od tzw. „płatnika”. Wieloletni i doświadczony pracownik organów skarbowych, wykładowca z dużym stażem w przeprowadzaniu szkoleń.

Termin: 04.11.2021r., godz. 10:00 - 14:00 

Cena: 280,00 zł + 23% VAT/os. 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia), imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-11-04 10:00
Pozostało miejsc: 56
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych