background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): NOWY ŁAD – OPTYMALIZACJA PODATKOWA I SKŁADKOWA W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI (jednoosobowa działalność gospodarcza/JDG i spółki)

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

Prelegent: Kacper Sołoniewicz - Właściciel kancelarii prawno-podatkowej zs. w Łodzi. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w szczególności podatkach CIT, PIT i VAT, prawie handlowym oraz prawie karnym skarbowym i karnym gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz podmiotów gospodarczych z udziałem jednostek samorządu terytorialnego i Skarbu Państwa. Autor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prelegent na szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, prawa handlowego oraz prawa karnego skarbowego. Wykładowca w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Termin szkolenia: 27.10.2021, godz. 09.00 – 14.00

 

Cena: 299 zł + VAT 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, zaświadczenie o ukończonym szkoleniu oraz autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf –przesłane mailem w dniu szkolenia).

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

 

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

Formy zgłaszania uczestnictwa - elektronicznie poprzez formularz na stronie.

 

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAŁĄCZONEJ ULOTCE !!

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-10-27 09:00
Pozostało miejsc: 57
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych