background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie ONline): PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH W 2021 ROKU

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent: wieloletni pracownik aparatu skarbowego, biegły rewident, doradca podatkowy, specjalista w zakresie podatku dochodowego oraz rachunkowości w spółdzielczości mieszkaniowej – Pani Emilia Kozień

 

Termin: 23.09.2021,

godz. 09.00 – 15.00

Cena szkolenia: 329 zł + podatek VAT 23%

 

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf –przesłane mailem w dniu szkolenia), zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty oraz zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu zostaną wysłane na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.

Wymagania techniczne: dostęp do Internetu oraz komputer z głośnikiem. Polecamy użycie przeglądarki FIREFOX lub GOOGLE CHROME (w razie jakichkolwiek problemów technicznych będziemy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 66-15-335/336).

Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji

nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-09-23 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 9
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych