background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): KIEDY SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MUSI KONIECZNIE POSIADAĆ KASĘ REJESTRUJĄCĄ - STAN PRAWNY NA WRZESIEŃ 2021. PRZEGLĄD CZYNNOŚCI SPRZEDAŻY TOWARÓW I ŚWIADCZENIA USŁUG W SM W KONTEKŚCIE OBOWIĄZKU FISKALIZACJI

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (12) 66-15-335 (336)

OSOBY ZAINTERESOWANE SZCZEGÓŁOWYM PROGRAMEM SZKOLENIA PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM!!!

Prelegent: ekspert w obszarze podatku VAT, trener Ministerstwa Finansów z zakresu podatku VAT. Doświadczenie w zakresie rozliczania VAT zdobyła będąc pracownikiem aparatu skarbowego od 1995 roku, w tym na stanowiskach kierowniczych i koordynujących. Przeprowadza od ponad 20 lat szkolenia, seminaria i warsztaty dla pracowników skarbowych, pracowników biur podatkowych, głównych księgowych, radców prawnych, biegłych rewidentów i lustratorów. Osoba o wysokim stopniu komunikatywności i z bardzo dużym doświadczeniem w obszarze rozliczania VAT przez spółdzielnie mieszkaniowe – Pani Renata Marek

TERMIN SZKOLENIA: 02.09.2021, godz. 8.30 – 11.30 IV edycja szkolenia!!!

CENA SZKOLENIA: 279 zł + podatek VAT 23%

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI. DOSTĘPNE NARZĘDZIA: CZAT oraz ZADAJ PYTANIE w wiadomości prywatnej do prelegenta.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-09-02 08:00
Zgłoszeni uczestnicy: 9
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych