background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): ISTOTNE – REWOLUCYJNE - ZMIANY W 2021 ROKU DLA SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ZAKRESIE:

  • Zgłoszenie Spółdzielni do CRBR w 2021 roku.
  • Rozliczenia kosztów zakupu ciepła w budynkach wielolokalowych.Omówienie zmian w ustawie Prawo energetyczne oraz projektu rozporządzenia w sprawie warunków, w jakich powinny być instalowane urządzenia do rozliczeń kosztów dostawy ciepła stosowane w lokalach, zasady i metody rozliczeń kosztów dostawy ciepła oraz zakresu informacji na indywidualnych rozliczeniach.
  • Najnowsze interpretacje KIS dotyczące Spółdzielni Mieszkaniowych.
  • Zmiana stanowiska KIS w zakresie opłat za garaże

 

Prelegent: wieloletni, doświadczony pracownik w spółdzielni mieszkaniowej, lustrator, posiadający uprawnienia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, uczestnik przy badaniu sprawozdań finansowych SM, powoływana na biegłego sądowego w sprawach spółdzielczości mieszkaniowej – Pani Wiesława Bajer

 

Termin szkolenia: 30.06.2021, godz. 10.00 – 15.00.

Cena szkolenia: 289 zł + podatek VAT 23%

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia oraz autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia).

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

 

Osoby zainteresowane programem szkolenia, zapraszamy do kontaktu z biurem!

 

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.

Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

 

ZAPRASZAMY!

 
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-06-30 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 10
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych