background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): Spółka komandytowa i spółka jawna jako podatnik CIT od 2021 r.

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

Opis szkolenia:
Od 1 stycznia 2021 r. spółki komandytowe stały się podatnikami podatku CIT. W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa szkolenie, w trakcie którego zostaną zaprezentowane zasady rozliczenia podatku CIT przez spółkę komandytową oraz zasady i moment poboru podatku od wypłaty zysku wspólnikom. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane zasady stosowania zwolnień oraz odliczeń od podatku przysługujących komandytariuszom i komplementariuszom. Uczestnicy uzyskają również wiedzę na temat opodatkowania zysków wypracowanych do końca 2020 roku oraz rozliczenia strat z lat ubiegłych. Omówione zostaną również zasady opodatkowania transakcji likwidacji spółki, wystąpienia wspólnika i sprzedaży ogółu praw i obowiązków wspólnika.

 

Prelegent: Kacper Sołoniewicz - adwokat, doradca podatkowy. Właściciel kancelarii prawno-podatkowej zs. w Łodzi. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w szczególności podatkach CIT i PIT, prawie handlowym oraz prawie karnym skarbowym i karnym gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz podmiotów gospodarczych z udziałem jednostek samorządu terytorialnego i Skarbu Państwa. Autor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prelegent na szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, prawa handlowego oraz prawa karnego skarbowego. Wykładowca w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Termin szkolenia: 12.03.2021, godz. 09.00 – 12.00
Cena szkolenia: 249 zł + VAT

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf –przesłane mailem w dniu szkolenia). Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

Formy zgłaszania uczestnictwa - elektronicznie poprzez formularz na stronie.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: CLICKMEETING

 

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-03-12 09:00
Pozostało miejsc: 30
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych