background

Webinary - szkolenia online

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): CZŁONKOSTWO W SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W ŚWIETLE NAJNOWSZEGO WYROKU TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO Z DNIA 10 CZERWCA 2020. ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (12) 66-15-335 (336)
 

Prelegent: radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie pod numerem KR-2965, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego dla przedsiębiorców z branży budowlanej, usługowej oraz IT. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie spółek, ochronie danych osobowych, prowadzeniu sporów sądowych oraz sądowym odzyskiwaniu należności Pani Magdalena Druzic

Data: 06.07.2020

Czas trwania: 9.00 – 13.00

CENA SZKOLENIA: 249 ZŁ + VAT

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane w dniu szkolenia), imienny certyfikat ukończenia (wysłany pocztą tradycyjną po szkoleniu)

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu

Szkolenie w formie webinarium realizujemy tak samo jak szkolenia otwarte, ale zamiast sali szkoleniowej mamy platformę webinarową (myownconference.pl). Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy na której należy dokonać rejestracji i zalogować się w dniu szkolenia. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz na zakończenie wykładu mają dostęp do czatu na którym mogą zadawać pytania.

Wymagania techniczne: dostęp do Internetu oraz komputer z głośnikiem. Polecamy użycie przeglądarki MOZILLA FIREFOX lub GOOGLE CHROME (w razie jakichkolwiek problemów technicznych będziemy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 66-15-335/336).

Formy zgłaszania uczestnictwa: elektronicznie poprzez naszą stronę internetową www.eceszkolenia.pl

 
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych