Podatek VAT 2024 w Spółdzielniach Mieszkaniowych. Zmieniona - obowiązkowa korekta odliczonego w 2023 roku podatku VAT. Wykaz sprzedaży zwolnionej z VAT. Jak nie narazić się na kary z powodu nieterminowego wystawienia faktury dziś i w przyszłości.

Miejsce szkolenia:

Novotel Warszawa Centrum
Marszałkowska 94/98, Warszawa
Kontakt z nami: tel: 12-661-53-35 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

->   ZMIENIONA  - OBOWIĄZKOWA KOREKTA ODLICZONEGO W 2023 ROKU PODATKU VAT  (REALIZACJA W PLIKU JPK_V7 SKŁADANYM ZA STYCZEŃ 2024 ROKU)

-> WYKAZ SPRZEDAŻY ZWOLNIONEJ Z VAT  DOKONYWANEJ PRZEZ SPÓŁDZIELNIE – KONIECZNA WIEDZA DO PRAWIDŁOWEGO WYSTAWIENIA FAKTURY DZIŚ I W PRZYSZŁOŚCI

-> JAK NIE NARAZIĆ SIĘ NA KARY Z POWODU  NIETRMINOWEGO WYSTAWIENIA FAKTURY DZIŚ I W PRZYSZŁOŚCI

Wykładowca: ekspert w obszarze podatku VAT, trener Ministerstwa Finansów z zakresu podatku VAT. Doświadczenie w zakresie rozliczania VAT zdobyła będąc pracownikiem aparatu skarbowego od 1995 roku, w tym na stanowiskach kierowniczych i koordynujących. Przeprowadza od ponad 20 lat szkolenia, seminaria i warsztaty dla pracowników skarbowych, pracowników biur podatkowych, głównych księgowych, radców prawnych, biegłych rewidentów i lustratorów. Osoba o wysokim stopniu komunikatywności i z bardzo dużym doświadczeniem w obszarze rozliczania VAT przez spółdzielnie mieszkaniowe – Pani Renata Marek

Program szkolenia

->   ZMIENIONA  - OBOWIĄZKOWA KOREKTA ODLICZONEGO W 2023 ROKU PODATKU VAT  (REALIZACJA W PLIKU JPK_V7 SKŁADANYM ZA STYCZEŃ 2024 ROKU)

-> WYKAZ SPRZEDAŻY ZWOLNIONEJ Z VAT  DOKONYWANEJ PRZEZ SPÓŁDZIELNIE – KONIECZNA WIEDZA DO PRAWIDŁOWEGO WYSTAWIENIA FAKTURY DZIŚ I W PRZYSZŁOŚCI

-> JAK NIE NARAZIĆ SIĘ NA KARY Z POWODU  NIETRMINOWEGO WYSTAWIENIA FAKTURY DZIŚ I W PRZYSZŁOŚCI

Osoby zainteresowane szczegółowym programem, prosimy o kontakt z biurem.

Pobierz program szkolenia: 01.02.24 VAT SM Warszawa - program.pdf

Szczegóły organizacyjne

Termin szkolenia: 01.02.24, godz. 10.00 – 15.00

Miejsce szkolenia: NOVOTEL WARSZAWA CENTRUM,

ul. Marszałkowska 94/98, Warszawa

 

Cena: 599 zł netto + VAT 23%

Przy zgłoszeniu min. 3 osób rabat 5%

 Cena szkolenia obejmuje

   ✓ materiały szkoleniowe,
   ✓ imienne zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu,
   ✓ 2-daniowy lunch,
   ✓ przerwy kawowe

☛ Forma płatności:

  • przelew po szkoleniu po otrzymaniu faktury (7-dniowy termin
    zapłaty).

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Aby zagwarantować płynny proces rejestracji i organizacji szkolenia, prosimy o podanie bezpośredniego adresu e-mail oraz numeru telefonu osoby zgłaszanej. Dzięki tym danym będziemy w stanie skutecznie się komunikować i sprawnie przekazywać aktualizacje i istotne informacje dotyczące szkolenia.

Rejestracja zamknięta

Pobierz formularz rejestracji: 01.02.24 VAT SM Warszawa formularz.pdf


OPINIE UCZESTNIKÓW

Nie odpowiada Ci termin tego szkolenia, zapisz się na listę oczekujących na kolejny termin!

Podaj poprawny e-email

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube