TY PYTASZ, EKSPERT ODPOWIADA: Pytania, na które musisz znać odpowiedź - Sprawozdanie finansowe w Spółdzielni Mieszkaniowej

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

Ty pytasz Ekspert odpowiada

Zapraszamy na „praktyczne” szkolenie, w trakcie którego przedstawimy i omówimy pytania i problematyczne zagadnienia jakie towarzyszą Państwu w codziennej pracy, w Spółdzielniach Mieszkaniowych. Jeśli spotkałeś się z trudnym lub ciekawym przypadkiem i nie jesteś pewien jak postąpić, weź udział w naszym szkoleniu, w nowej formule „Ty pytasz, a ekspert odpowiada”.

Dzięki temu uczestnicy webinaru zapoznają się z problemami borykającymi inne spółdzielnie a rozwiązania zaproponowane przez eksperta przełożą się na uniknięcie podobnych błędów w przyszłości.

Ekspertem na spotkaniu będzie Pani Emilia Kozień - wieloletni pracownik aparatu skarbowego, biegły rewident, doradca podatkowy, specjalista w zakresie podatku dochodowego oraz rachunkowości w spółdzielczości mieszkaniowej, wykładowca współpracujący z naszą Firmą od początku jej istnienia, cieszący się nieustającym uznaniem uczestników naszych szkoleń w tym służb finansowo-księgowych spółdzielni mieszkaniowych, autor już ponad tysiąca szkoleń otwartych i wielu zamkniętych.

 

Na czym polega formuła szkolenia?

Zgłaszając się na webinar, mają Państwo możliwość zadania jednego pytania wykładowcy*. Zebrane pytania (bez wskazywania adresata nazwy spółdzielni) przesyłamy wykładowcy, który na ich podstawie przygotuje się do szkolenia. Ze względu na specyfikę szkolenia, zapisy zamykamy już na 7 dni przed terminem szkolenia.

Długość szkolenia uzależniona będzie od ilości przesłanych pytań a także od czasu, jaki wykładowca potrzebuje na ich omówienie, ale nie dłużej niż do 15.00. W przypadku dużej ilości uczestników (pytań) zapisy możemy zamknąć w każdej chwili!

*Każdej spółdzielni w ramach zgłoszenia przysługuje możliwość zadania jednego pytania, każde kolejne zostanie omówione w ramach wolnego czasu.

Jesteś ciekawy rozwiązań problemów innych spółdzielni i chcesz wziąć udział w szkoleniu pomimo braku pytania do wykładowcy? Twoje zgłoszenie zostanie przyjęte jeśli pozwoli na to ilość miejsc (poinformujemy o tym najpóźniej na tydzień przed terminem webinaru). Zgłoszenia z pytaniami mają pierwszeństwo zapisu. 

Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia przesłanego zgłoszenia, jeżeli tematyka pytania odbiega od tematyki szkolenia (Sprawozdanie Finansowe w Spółdzielni Mieszkaniowej). 

 

Ilość miejsc ograniczona!

Termin: 06.02.2023

Godzina rozpoczęcia: 9.00*

*Długość szkolenia uzależniona będzie od ilości przesłanych pytań a także od czasu, jaki wykładowca potrzebuje na ich omówienie, ale nie dłużej niż do 15.00. 


TRWA PRZEDSPRZEDAŻ!

Cena w przedsprzedaży: 549 zł 399 zł (cena ostateczna)

Koniec przedsprzedaży: 27.01.2023, godz. 15.00 - po tym czasie cena zwiększy się do 549 zł (cena ostateczna)!

W cenie: materiały szkoleniowe (pytania i odpowiedź z wyjaśnieniem problemu) oraz imienne zaświadczenie uczestnictwa.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 Program szkolenia

Pobierz program szkolenia:

Szczegóły organizacyjne

TRWA PRZEDSPRZEDAŻ!

Cena w przedsprzedaży: 549 zł 399 zł 

Koniec przedsprzedaży: 27.01.2023, godz. 15.00 - po tym czasie cena zwiększy się do 549 zł (cena ostateczna)!

W cenie: materiały szkoleniowe (pytania i odpowiedź z wyjaśnieniem problemu) oraz imienne zaświadczenie uczestnictwa.

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja kończy się 2023-02-06 09:00
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Pobierz formularz rejestracji:


OPINIE UCZESTNIKÓW

Nie odpowiada Ci termin tego szkolenia, zapisz się na listę oczekujących na kolejny termin!

Podaj poprawny e-email

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków
tel. (12) 66-15-335
Fax: (12) 62-69-200
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 945-20-17-156