4-dniowe szkolenie wyjazdowe: Nowy SLIM VAT w praktyce. Podatek dochodowy i rachunkowość w Spółdzielniach Mieszkaniowych w 2023 roku

Miejsce szkolenia:

Hotel Belvedere Resort & Spa****
Droga Do Białego 3, Zakopane
Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

Baner MAJ

 

4-dniowy kurs DLA KSIĘGOWYCH SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH:

"NOWY SLIM VAT W PRAKTYCE.
PODATEK DOCHODOWY I RACHUNKOWOŚĆ W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH W 2023 ROKU.
"

 

Termin szkolenia: 15-18.05.2023 – Zakopane

Miejsce szkolenia:  HOTEL BELVEDERE RESORT & SPA****, Droga Do Białego 3, Zakopane

Cena szkolenia: 2999zł - cena ostateczna!

Prelegenci:

Pani Renata Marek - ekspert w obszarze podatku VAT, trener Ministerstwa Finansów z zakresu podatku VAT. Doświadczenie w zakresie rozliczania VAT zdobyła będąc pracownikiem aparatu skarbowego od 1995 roku, w tym na stanowiskach kierowniczych i koordynujących. Przeprowadza od ponad 20 lat szkolenia, seminaria i warsztaty dla pracowników skarbowych, pracowników biur podatkowych, głównych księgowych, radców prawnych, biegłych rewidentów i lustratorów. Osoba o wysokim stopniu komunikatywności.

Pani Emilia Kozień - wieloletni pracownik aparatu skarbowego, biegły rewident, doradca podatkowy, specjalista w zakresie podatku dochodowego oraz rachunkowości w spółdzielczości mieszkaniowej, wykładowca współpracujący z naszą Firmą od początku jej istnienia, cieszący się nieustającym uznaniem uczestników naszych szkoleń w tym służb finansowo-księgowych spółdzielni mieszkaniowych, autor już ponad tysiąca szkoleń otwartych i wielu zamkniętych

Pan Lech Ciepiał - trener biznesu, manager, coach, doktor nauk humanistycznych, filozof i historyk. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń, posiadający m. in. certyfikat Franklin University z zakresu negocjacji. Recenzent i aktywny członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Ukończył studia podyplomowe: Zarządzanie i Umiejętności Menedżerskie z Elementami Coachingu, Akademię Trenera Biznesu, Akademię Menedżera Sprzedaży i Menedżerską Akademię Analizy Transakcyjnej. Wiedzę teoretyczną opiera na praktyce, jest również twórcą wielu programów szkoleniowych i autorskich rozwiązań biznesowych.

 

Możliwość otrzymania dofinansowanie z Krajowego Fundusz Szkoleniowego

 • Sprawdź czy urząd pracy ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działaności dysponuje wolnymi środkami w ramach KFS
 • Wydrukuj odpowiednie dokumenty i uzupełnij wniosek wraz z wymaganymi załącznikami - skontaktuj się z nami w celu ustalenia danych firmy organizującej szkolenie
 • Nasza firma przygotuje wymagane dokumenty: program, kalkulację kosztów, wzór zaświadczenia, harmonogram
 • Złóż wniosek w urzędzie i oczekuj na rozpatrzenie (do 30 dni)
 • W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku podpisz umowę z PUP
 • Odbierz dofinansowanie i zrealizuj zaplanowane szkolenie. Następnie rozlicz dofinansowanie zgodnie z wymogami urzędu

Czym jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy ?

Priorytety wydatkowania Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2023

Więcej informacji pod numerem tel. 12 66 15 335 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Program szkolenia

Tematy szkoleń:

NOWY SLIM VAT W PRAKTYCE SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ - STAN PRAWNY NA MAJ 2023

-program szkolenia wkrótce-

Szkolenie poprowadzi Pani Renata Marek - ekspert w obszarze podatku VAT, trener Ministerstwa Finansów z zakresu podatku VAT. Doświadczenie w zakresie rozliczania VAT zdobyła będąc pracownikiem aparatu skarbowego od 1995 roku, w tym na stanowiskach kierowniczych i koordynujących. Przeprowadza od ponad 20 lat szkolenia, seminaria i warsztaty dla pracowników skarbowych, pracowników biur podatkowych, głównych księgowych, radców prawnych, biegłych rewidentów i lustratorów. Osoba o wysokim stopniu komunikatywności.

PODATEK DOCHODOWY I RACHUNKOWOŚĆ W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH W 2023 ROKU - AKTUALIZACJA WIEDZY

 • Podatek CIT w 2023 roku w Spółdzielniach Mieszkaniowych - zmiany w przepisach oraz aktualne interpretacje i orecznictwo w sprawie kwalifikacji podatkowej przychodów i kosztów do działaności opadtakowanej i zwolnionej, limity transkacji, transakcje powiązane i inne aktualne problemy dotyczące rozliczania podatku dochodowego
 • Rachunkowość Spółdziellni Mieszkaniowych z uwzględnieniem zmian wprowadzonych w 2023 roku, w tym m.in. ustalanie wyniku na GZM dla celów bilansowych, a wynik z GZM podatkowy; cechy wspólne, rozbieżności; działaność własna spółdzielni mieszkaniowej, a pożytki z nieruchomości wspólnych; wydatki na inwestycje oraz remonty i modernizacje, możliwe do wprowadzenia uproszcenia w rachunkowości.

Szkolenie poprowadzi Pani Emilia Kozień - wieloletni pracownik aparatu skarbowego, biegły rewident, doradca podatkowy, specjalista w zakresie podatku dochodowego oraz rachunkowości w spółdzielczości mieszkaniowej, wykładowca współpracujący z naszą Firmą od początku jej istnienia, cieszący się nieustającym uznaniem uczestników naszych szkoleń w tym służb finansowo-księgowych spółdzielni mieszkaniowych, autor już ponad tysiąca szkoleń otwartych i wielu zamkniętych 

AWANSUJ NA WYŻSZY POZIOM Z EFEKTYWNOŚCIĄ ZAWODOWĄ I AUTOMOTYWACJĄ

Cel: Szkolenie to jest skierowane dla osób, które chcą przełamać bariery i osiągnąć najwyższy poziom efektywności zawodowej. Dzięki niemu poznasz skuteczne metody i narzędzia, które pozwolą Ci skuteczniej planować swoją pracę, ustalać priorytety i radzić sobie z trudnościami. A przede wszystkim poznasz tajemnicę automotywacji, dzięki której będziesz w stanie osiągać swoje cele bez względu na okoliczności.,

 • Jak radzić sobie z wyzwaniami w obecnym świecie wysokiej prędkości i maksymalizować swoją efektywność ?
 • Jak skutecznie wyznaczać cele i realizować je za pomocą sprawdzonych modeli ?
 • Jak budować efektywne nawyki i wykorzystywać metodą KAIZEN?
 • Jak rozwijać kreatywność i twórcze myślenie za pomocą praktycznych narzędzi?
 • Jak radzić sobie z trudnymi zadaniami i pracą pod wpływem stresu ?
 • Jak poznać swój motywacyjny styl i wykorzystać go w swoim rozwoju zawodowym ?

Szkolenie poprowadzi Pan Lech Ciepiał - trener biznesu, manager, coach, doktor nauk humanistycznych, filozof i historyk. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń, posiadający m. in. certyfikat Franklin University z zakresu negocjacji. Recenzent i aktywny członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Ukończył studia podyplomowe: Zarządzanie i Umiejętności Menedżerskie z Elementami Coachingu, Akademię Trenera Biznesu, Akademię Menedżera Sprzedaży i Menedżerską Akademię Analizy Transakcyjnej. Wiedzę teoretyczną opiera na praktyce, jest również twórcą wielu programów szkoleniowych i autorskich rozwiązań biznesowych.

Pobierz program szkolenia: Oferta 15-18.05.2023 księgowe program.pdf

Szczegóły organizacyjne

Oferta Maj zakopane1

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Aby zagwarantować płynny proces rejestracji i organizacji szkolenia, prosimy o podanie bezpośredniego adresu e-mail oraz numeru telefonu osoby zgłaszanej. Dzięki tym danym będziemy w stanie skutecznie się komunikować i sprawnie przekazywać aktualizacje i istotne informacje dotyczące szkolenia.

Rejestracja zamknięta

Pobierz formularz rejestracji: Oferta 15-18.05.2023 formularz.pdf


OPINIE UCZESTNIKÓW

Nie odpowiada Ci termin tego szkolenia, zapisz się na listę oczekujących na kolejny termin!

Podaj poprawny e-email

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube