Szkolenie online: PIT-11 za 2022 bez tajemnic - zasady sporządzania krok po kroku

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy już na IV i ostatnią edycję webinaru, poświęconą zasadom wypełniania PIT-11 za 2022 roku. Szkolenie potrwa ok 2 godziny (9.00-11.00), a podczas niego wykładowca odpowie na pytania Uczestników oraz omówi wybrane zagadnienia.

Prelegent: Pani Renata Majewska - jest niezależnym ekspertem z prawa pracy, a zwłaszcza z obliczania wynagrodzeń w ujęciu praktycznym, doświadczonym wykładowcą z tych dziedzin i cenionym redaktorem prawnym. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim. Niemal bezpośrednio po finalizacji studiów rozpoczęła pracę w dziennikarstwie prawnym, najpierw w „Gazecie Ubezpieczeniowej”, a potem przez prawie 10 lat jako dziennikarka Działu Prawa „Rzeczpospolitej”. Przez ostatnie kilka lat działania w „Rzeczpospolitej” prowadziła dodatek poradniczy dla pracodawców z zakresu kadr i płac „DOBRA FIRMA”. W 2009 r. przerwała współpracę z „Rzeczpospolitą” i otworzyła własną działalność szkoleniową. To doświadczony szkoleniowiec z zakresu praktycznego rozliczania wynagrodzeń z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenie niemal wyłącznie w formie warsztatów. Podczas spotkania uczestniczy mogą na bieżącą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz razem z wykładowcą rozwiązują około 10 życiowych przykładów.

Cechą charakterystyczną Pani Renaty Majewskiej jest dokonywanie odczytów w ujęciu interdyscyplinarnym – problem wyjaśnia kompleksowo w aspekcie prawa pracy, cywilnego, ubezpieczeń społecznych i podatkowego. Jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, której rekordowa grupa na naszym szkoleniu online liczyła 470 osób!

Webinar obejmuje moduł pytań i odpowiedzi!

Termin szkolenia: 10.01.2023 godz. 9.00 – 11.00

Cena szkolenia: 269 + 23% V

Przy zakupie drugiego i każdego kolejnego dostępu rabat 50%!!!

 

Program szkolenia

Zapraszamy na webinar poświęcony zasadom wypełniania informacji PIT-11 za 2022 roku. Szkolenie potrwa 2 godziny (9.00-11.00), a podczas niego wykładowca odpowie na pytania Uczestników oraz omówi m.in. zagadnienia.

  • Jak wykazać w PIT-11 zasiłki macierzyńskie i pozostałe
  • Gdzie podać przychody (dochody) pracownika do uk. 26 lat i po ukończeniu 60/65 lat
  • W której rubryce ująć wynagrodzenie kierowcy odbywającego zagraniczne przewozy drogowe
  • Czy do dochodu doliczamy kwoty ulgi dla klasy średniej, odjęte w I połowie 2022
  • Pytania i odpowiedzi

Pobierz program szkolenia: 10.01.23 Pit 11 za 2022 p. Majewska.pdf

Szczegóły organizacyjne

Webinar obejmuje moduł pytań i odpowiedzi!

Termin szkolenia: 10.01.2023, godz. 9.00 – 11.00

Cena szkolenia: 269 + 23% V

Przy zakupie drugiego i każdego kolejnego dostępu rabat 50%!!!

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Aby zagwarantować płynny proces rejestracji i organizacji szkolenia, prosimy o podanie bezpośredniego adresu e-mail oraz numeru telefonu osoby zgłaszanej. Dzięki tym danym będziemy w stanie skutecznie się komunikować i sprawnie przekazywać aktualizacje i istotne informacje dotyczące szkolenia.

Rejestracja zamknięta

Pobierz formularz rejestracji: formularz.pdf


OPINIE UCZESTNIKÓW

Nie odpowiada Ci termin tego szkolenia, zapisz się na listę oczekujących na kolejny termin!

Podaj poprawny e-email

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube