background

Szkolenia dla jednostek samorządu terytorialnego i Oświaty

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): OBOWIĄZKI PŁATNIKÓW PODATKU DOCHODOWEGO OD OSÓB FIZYCZNYCH/ ZAKŁADÓW PRACY W 2022 PO ZMIANACH WPROWADZONYCH PRZEZ POLSKI ŁAD

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (12) 66-15-335 (336)

Prelegent: Pani Małgorzata Świątek - ekspert z zakresu podatku dochodowego od tzw. „płatnika”. Wieloletni i doświadczony pracownik organów skarbowych, wykładowca z dużym stażem w  przeprowadzaniu szkoleń.

 

Termin: 07.02.2022, godz. 10:00 – 14:00

Cena: 350,00 zł + 23% VAT/os.

Ilość miejsc ograniczona!

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ULOTCE!

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia), certyfikat potwierdzający uczestnictwo. Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.

Wymagania techniczne: dostęp do Internetu oraz komputer z głośnikiem. Polecamy użycie przeglądarki FIREFOX lub GOOGLE CHROME (w razie jakichkolwiek problemów technicznych będziemy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 66-15-335/336).

Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-02-07 10:00
Zgłoszeni uczestnicy: 0
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych