background

Szkolenia dla jednostek samorządu terytorialnego i Oświaty

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

PRACOWNICZE PROGRAMY KAPITAŁOWE 2020 - KOMPENDIUM WIEDZY w tym sposób wyboru instytucji finansowej dla podmiotów podlegających przepisom ustawy o zamówieniach publicznych.

Miejsce szkolenia:

Angelo Hotel Katowice
ul. Sokolska 24, Katowice
Kontakt z nami: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykładowca:  radca prawny, specjalizuje się w prawie pracy, prawie spółek, prawie korporacyjnym, prawie rodzinnym i spadkowym. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od stycznia 2000 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w środowisku korporacyjnym a także  obsługując indywidualnych klientów. Prowadzi własną kancelarię Petryka Kancelaria Prawna - świadcząc  pomoc prawną dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Specjalizuje się w prawie pracy. Autorka licznych publikacji prasowych oraz uczestniczka audycji radiowych - pani Agnieszka Bagieńska-Petryka

 

Cena szkolenia: 389 zł cena ostateczna (brutto = netto).

 

Termin szkolenia: 25.09.2020 godz. 10.00 – 15.00

 

Miejsce szkolenia: Hotel Vienna House Easy Katowice (Angelo), ul. Sokolska 24, Katowice.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2020-09-24 12:00
Zgłoszeni uczestnicy: 1
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych