background

Szkolenia dla firm - Śląskie

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Nowy Ład w CIT, PIT i ryczałcie

Miejsce szkolenia:

Hotel ANGELO
Sokolska 24, Katowice
Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

Szkolenie poprowadziPan Wojciech Safian- Założyciel i właściciel CURIA REGIS Doradztwo podatkowe, doradca podatkowy (nr wpisu 12 914). Doświadczenie zawodowe zdobywał w jednej z największych kancelarii doradztwa podatkowego w Polsce, gdzie - jako wicedyrektor poznańskiego biura - odpowiadał za nadzór nad realizacją zleceń dla stałych Klientów, przeprowadzanie i koordynowanie audytów podatkowych, reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi. Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego m.in. w „Biuletynie ISP”, „Doradcy podatkowym” oraz „Przeglądzie Orzecznictwa Podatkowego”. Współautor komentarza do ustawy VAT. Uznany wykładowca, trener, szkoleniowiec – w jego szkoleniach udział wzięło już ponad 1000 osób.

 

Termin: 03.11.2021r., godz. 10:00-15:00

Cena : 399zł + 23% VAT/os. (przy zgłoszeniu 2 osób z jednej firmy – rabat 5%, a przy zgłoszeniu 3 osób 10%)

(cena obejmuje: materiały szkoleniowe, zaświadczenie, 2-daniowy lunch i przerwy kawowe)

 

Miejsce szkolenia: VIENNA HOUSE EASY KATOWICE (ANGELO), ul. Sokolska 24, Katowice

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM W ULOTCE !!!

 

Informujemy, iż nasze szkolenia stacjonarne odbywać się będą z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zgodnie z zaleceniami i wytycznymi Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla branży szkoleniowej w trakcie obecnej epidemii.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-11-03 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 3
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych