background

Szkolenia dla firm - Małopolskie

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Webinar: 2-dniowy kurs: ANALIZA DANYCH I PREZENTACJA ANALIZY DANYCH W MS EXCEL. PRAKTYCZNE PRZYKŁADY ZAAWANSOWANYCH ZASTOSOWAŃ MS EXCEL

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

Cele:

Poznanie różnych metodologii analizy danych i prezentacji wyników analizy danych w różnych prostych i złożonych modelach danych.

Założenia:

Uczestnicy… znają już podstawy użytkowania arkusza kalkulacyjnego MS Excel.

Niezależnie od faktycznych umiejętności Uczestników szkoleń – szkolenia będą przeprowadzone w sposób całkowicie komunikatywny, zrozumiały i prosty.

Kolejne czynności będą demonstrowane, powtarzane i trenowane po stronie Uczestników; każdy kolejny zakres czynności będzie się kończył zadaniem do samodzielnej realizacji z możliwością weryfikacji i dyskusji osiąganych efektów.

Wszystkie potrzebne pliki łącznie z tymi powstającymi w trakcie szkolenia będą na bieżąco udostępniane w trakcie szkolenia.

 

Prelegent: znawca programu Excel (VBA, SQL, Python). Skuteczny trener, wykładowca, konsultant, wdrożeniowiec. Profesjonalne przygotowanie pana Krzysztofa jest wsparte nie tylko wieloletnim doświadczeniem praktycznym i trenerskim, ale także ukończonymi studiami podyplomowymi na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, poświęconymi tematyce zastosowania arkusza kalkulacyjnego MS Excel w controllingu na poziomie zaawansowanym – Pan Krzysztof Sługocki.

TERMIN KURSU: 20 oraz 21.07.22, godz. 9.00 – 15.00

CENA KURSU: 450 zł + VAT/os. (za dwa dni szkoleniowe)

Za każdy dodatkowy dostęp otrzymujecie Państwo 50% rabatu!

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

Szczegółowy program szkolenia znajduje się w ulotce.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych