background

Szkolenia dla firm

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (Szkolenie OnLine):"VAT 2020, podsumowanie wybranych zmian: Mechanizm Podzielonej Płatności (MPP) i wykaz podatników (biała lista). Obowiązek stosowania i sankcje w praktyce organów podatkowych oraz zmiany od 2021. MPP w strukturze JPK_VAT"

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent: doradca podatkowy, sprawami podatkowymi zajmuje się od bez mała 25 lat. Doświadczenie zdobywał zarówno w administracji skarbowej, jak i w jednej z najbardziej znanych w kraju kancelarii adwokackich. Od 2001 roku posiada uprawnienia doradcy podatkowego. Pracował dla należących do największych w swoich sektorach instytucji finansowych i firm telekomunikacyjnych. Obecnie prowadzi własną praktykę. Specjalizuje się w opodatkowaniu międzynarodowym, kwestiach podatkowych związanych z własnością intelektualną, informatyką oraz działalnością innowacyjną. Reprezentuje klientów w postępowaniach podatkowych i kontrolnych a także w postępowaniach przed sądami administracyjnymi Pan Piotr Wnorowski

 

Data: 05.11.2020, 10.00 - 14.30

CENA SZKOLENIA: 299 zł + VAT/OS.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

 

Czego potrzebujesz, aby uczestniczyć w szkoleniu online – webinarze?

Do uczestniczenia w webinarze potrzebny jest komputer, smartfon lub tablet połączony z internetem. Prędkość łącza ma bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób będziesz słyszeć i widzieć prowadzącego na webinarze. Polecamy korzystanie z webinarów z prędkością łącza od 1 MB/sek. Możesz zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii lub zatrzymywania obrazu w trakcie webinaru, powinieneś wstrzymać lub zakończyć pobieranie plików z internetu i zamknąć nieużywane karty przeglądarki. Radzimy również, żebyś wyłączył wszystkie programy, które mogą negatywnie wpływać na prędkość połączenia: Skype, torrenty i inne. Polecamy skorzystanie z przeglądarki Firefox lub Chrome.

INSTRUKCJA DLA UCZESTNIKA SZKOLENIA:
Krok 1 - Dzień przed planowanym webinarem dostaniesz maila z zaproszeniem na webinar – linkiem do strony www.

Krok 2  - 30 minut przed rozpoczęciem szkolenia prosimy wejść na platformę webinarową -  zalogować się poprzez link wysłany w mailu. Pojawi się okno wejścia na webinar –  wprowadź dane i zaloguj się. Polecamy wypróbować wejście na webinar wcześniej, aby upewnić się że wszystko działa.
Po wejściu do pokoju webinarowego gość staje się pełnoprawnym uczestnikiem szkolenia. Widzi wszystko, co pokazuje prowadzący i korzysta z dostępnych narzędzi.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA WRAZ Z POZOSTAŁYMI INFORMACJAMI W ULOTCE!

 

Zapraszamy!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2020-11-05 08:00
Zgłoszeni uczestnicy: 4
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Imienny certyfikat uczestnictwa wraz z oryginałem faktury zostaną wysłane pocztą. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych